140journos son videosunu yayınladı. 140journos nabıcaz be kamil videosunda konuşan Önder Çakar kimdir? Önder Çakar nereli kaç yaşında? 140journos nabıcaz be kamil videosu kısa süre izlenme rekorları kırdı.

140journos son videosunu yayınladı. 140journos nabıcaz be kamil videosunda konuşan Önder Çakar kimdir? Önder Çakar nereli kaç yaşında? 140journos nabıcaz be kamil videosu kısa süre izlenme rekorları kırdı. En çok Önder Çakar kim olduğu araştırıldı.

900 TL Doğalgaz Faturası Desteği Başladı 900 TL Doğalgaz Faturası Desteği Başladı


140journos nabıcaz be kamil videosu!140journos yeni videosu nabıcaz be kamil yayınlandı. Kısa sürede 20 binden fazla kişinin izlediği ve 1 milyona doğru gideceği kesin olan video da konuşan kişi kim olduğu merak edildi. Özellikle Gemide dizisinin neyi olduğu daha çok araştırıldı. Bizde sizler için Önder Çakar kim, nereli gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.Önder Çakar kimdir?Önder Çakar, senarist ve yapımcıdır. Yeni sinemacılar platformunun kurucu olan Çakar, Altın Portokal yılın en iyi ödülünü almıştır. 2007 yılında Yaşamın Kıyısında küçük bir de rol alan oyuncu, 1999 yılına damga vuran Laleli'de Bir Azize ve Gemide gibi filmlerin hem yapımcısı hem senaristliğini ypamıtşrı. Son filmi 2006 yılında Takva yine büyük ses getiren işlerinden biri olmuştur.