14,5 Milyon Emekliye Haber Var! Meclisten Geçti ve Ödemeler Yapılacak! Emeklilere EK Ödeme verecek bankalar!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için devlet destekli ek ödemelerden faydalanabilmeleri için kendi bankalarından maaş almalarını istediğini açıkladı. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faizlerle 50000 TL'ye kadar devlet destekli kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. Kasım ayı sonuna kadar başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. 

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz kampanyalar dahilinde sizler de kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alanlar dikkat!

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için kamu bankaları devlet destekli olarak internet bankacılığı uygulamaları üzerinden sizlere kredi ödemesi yapacak. 

PTT yeni kampanyasını açıkladı! Nakit ihtiyacına çözüm 30.000 TL olarak duyuruldu! PTT yeni kampanyasını açıkladı! Nakit ihtiyacına çözüm 30.000 TL olarak duyuruldu!

Emekli maaşınızı hangi banka üzerinden alıyorsanız o banka şubesine gitmeden internet bankacılığını kullanarak detaylı olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yapılan işlemlerde nakit kredi kullanılacak ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak tadınızı bir şekilde kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başka gerçekleştirmek istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan krediyi hesaba yatırarak kullanabileceksiniz.