15 Gün İçinde Başvuru Yapanlara 10.000 TL Verilecek, Son Dakika

15 Gün İçinde Başvuru Yapanlara 10.000 TL Verilecek, Son Dakika nakit ödemesi duyuruldu. İşte detaylar...

Ekonomi 29.08.2021 - 20:51 29.08.2021 - 20:51 Vural Pars

15 gün içerisinde başvuru yapacak olan kişilere yeni bir kampanya olan 10.000 TL nakit ödemesi yapılacak. 15 gün içerisinde başvuru yapacak olan kişilerden bankalar şart aramayacak kimliğiniz ile birlikte başvuru yaparak hemen onay alabilir, kullanmış olduğunuz 10.000 TL kredilerde 36 ay vadeye kadar kredilerinizin ödeme tablosunu oluşturabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler belirli bu şartlara uygun olması durumunda bankalar üzerinden 36 ay vadeye kadar işlem yapabileceklerdir. Kredi kullanmak isteyen kişiler için bankalar yeni kampanyalarını duyurdu ve bu şekilde yapılacak olan kampanyalarında son dakika olarak hangi şartlarda verileceklerini kararlaştırdılar. Ülkemizde bulunan kamu bankaları ve özel bankalarının yapmış olduğu 10.000 TL kredi kampanyasında son 15 gün içerisinde başvuru yapma imkanı sağlanmaktadır. 

Düşük faiz oranları ile Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanabilirsiniz

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler kredilerini düşük faiz oranları ile birlikte banka şubesinden veya internet sitesinden başvuru yaparak alabileceklerdir. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler düşük faiz oranları ile bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilirler.

36 ay vadeye kadar ve 10.000 TL kredi için başvuru yapmak isteyen kişilerin emekli olması durumunda daha yüksek limitler de kredi kullanabilmeleri için emekli maaş Bankası Ziraat Bankası olması gerekiyor. Sigortalı olarak çalışan kişiler ise uzun süredir aynı işyerinde çalışıyorsa bu bankadan kredi alabilir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu

Son zamanlarda özel bankalar arasında kredi kampanyaları ile gündem olan bankaların başında gelen Yapı Kredi Bankası 10 bin TL'ye kadar SMS ile kredi onayı veriyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buradan bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık geliriniz de yazarak 4411 numarasına gönderin.

153

Kredi başvurusunu sms ile yapan müşteriler 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu alacaklardır. Cep telefonlarınızın mesaj kısmına girerek buradan hızlı bir şekilde Kredi onayını da alabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı kullanan müşteriler ise internet şubesine girerek Kredi başvurusunda bulunabilir ve hesabına hemen krediyi kullanabilir. Düşük faiz oranları ile son 15 gün içerisinde bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@