15 Milyon emekliye müjde! Son dakika gece imzalar atıldı! Detayları merak edenler hemen bu habere!

Emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirmek için bu bankaların başlatmış olduğu kredi kampanyalarına katılarak istedikleri zaman kredi ödemelerinden faydalanabilirler ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak, istedikleri zaman kullanabilmektedirler. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştiriyor. 

Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek? Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek?

Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan tüm vatandaşlara 50000 TL 36 ay vadeli ve 100000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını yaparak, hemen istedikleri limitlerdeki kredilerden faydalanabilmektedir. 

Emekli maaşınız eğer bu bankalardan alıyorsanız size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve onaylanan kredinizin ne kadar olduğu hakkında bilgileri görebilirsiniz. 

Daha önce Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanmamış olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılabilmeleri için öncelikli olarak maaş taşıması yapması ve daha sonra da yüksek limitli kredi başvurusu yapması gerekiyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ayrıca diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen tüm vatandaşlar için de ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanız için kredi alabilirsiniz.