15 Şubat Müge Anlı son dakika gelişmesi yaşandı. Müge Anlı canlı yayında 7 yaşında öldürülen İkranur Tirsi'nin katili ortaya çıktı.

15 Şubat Müge Anlı son dakika gelişmesi yaşandı. Müge Anlı canlı yayında 7 yaşında öldürülen İkranur Tirsi'nin katili ortaya çıktı. 8 ay sonra jandarmanın operasyon için düğmeye bastığı olayda Müge Anlı 15 şubat canlı yayında İkranur'un katilinin kim olduğunu açıkladı. Peki İkranur Tirsi'yi kim öldürdü? Müge Anlı katilin kim olduğunu dile getirdi. İşte detaylar...

Müge Anlı 15 Şubat 2021 Pazartesi günü canlı yayında İkranur Tirsi'nin katili açığa çıktı. Son olarak 8 ay sonra jandarma düğmeye basmış ve Tirsi ailesinden hemen hemen herkesi gözaltına almıştı. Son olarak İkranur'un. 14 yaşındaki amcasını cesedin bulunduğu derenin kenarına keşke götüren jandarma, soruşturmayı sonuçlandırdı. 15 Şubat Müge Anlı son dakika açıklamasında İkranur'un katilinin kim olduğunu duyurdu.


15 Şubat Müge Anlı son dakika


Müge Anlı 15 Şubat canlı yayında açıklanana göre; 7 yaşında öldürülen İkranur Tirsi'nin katili, küçük çocuğun 14 yaşındaki amcası Sinan çıktı. Sinan'a yardım edenin de ablası yani İkranur'un halası olduğu duyuruldu.

İkranur Tirsi olayı nedir?


27 Haziran 2020 Cumartesi günü Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'den acı haber geldi.

Ekiplerin çalışması sonucu İkra Nur'un cesedi, İcilli köyünün yaklaşık 4 kilometre aşağısındaki dere yatağında bulundu.