150 bin TL 6 ay ödeme ertelemeli kredi müjdesi geldi! Tüm dertlerinize çözüm olacak kredi düşük faizli sunuluyor

150 bin TL 6 ay ödeme ertelemeli kredi müjdesi geldi! Tüm dertlerinize çözüm olacak Kredi düşük faizli sunuluyor. Düşük faizli kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 16.09.2021 - 11:37 16.09.2021 - 11:37 Volkan Arık

150 bin TL 6 ay ödeme ertelemeli kredi müjdesi geldi! Tüm dertlerinize çözüm olacak kredi düşük faizli sunuluyor. Koronavirüs salgını herkesin belini dikerken özellikle düşük faizli kredi veren bankalar vatandaşlar tarafından çok yoğun şekilde araştırılıyor. Acil nakit para ihtiyacı olan ve düşük faizli kredi kampanyası bekleyen vatandaşlar için güzel haber bu sabah saatlerinde Şekerbank tarafından verildi. Şekerbank, müşterisi olan olmayan herkese acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 150 bin TL 6 ay ödeme ertelemeli kredi imkanı sağlayacağını duyurdu.

Acil nakit ihtiyacı olan ve banka kredisi ile ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlara Müjdeli Haber Sabah saatlerinde Şekerbank tarafından verildi. Şekerbank, tüm ihtiyaçlarınız için 150 bin TL'ye kadar nakit para veriyor. 6 ay geri ödemesiz dönemli de bulunan Kredi imkanından faydalanan vatandaşlar düşük faiz oranı ile kredi kullanıyor. 36 ay vadeli ve uygun geri ödeme koşulları ile sağlanan krediyi değerlendirmek isteyenlerin Şekerbank müşterisi olması gerekmiyor. Şekerbank düşük faizli kredi başvurusu ve merak edilen tüm detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

150-bin-tl-6-ay-odeme-ertelemeli-kredi-mujdesi-geldi-tum-dertlerinize-cozum-olacak-kredi-dusuk-3

ŞEKERBANK 6 AY ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

Şekerbank, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 3 ay ve 6 ay ödeme erteleme imkanı ile düşük faizli kredi sağlıyor. 150 bin TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için bankanın kredi kampanyasından hemen faydalanma şansınız bulunuyor. Yine kredi imkanı ile birlikte Şeker Bank'tan Kredi kartı kullanmak da mümkün. Şekerbank kredi kartı kullanan vatandaşların aylık Alışverişlerine 100 TL indirim de bulunuyor. Eğer pandemi sürecinde ekonomik sıkıntılar yaşıyorsanız ve düşük faizli kredi arayışı içerisindeyseniz Şekerbank düşük faizli 150.000 TL kredi kampanyası tam size göre.

150-bin-tl-6-ay-odeme-ertelemeli-kredi-mujdesi-geldi-tum-dertlerinize-cozum-olacak-kredi-dusuk-2

ŞEKERBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Düşük faizli kredi arayışı içerisinde olan vatandaşlar Şekerbank’ın bu sabah başlattığı kampanyadan faydalanarak 150 bin TL'ye kadar acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Banka kredi faiz oranları ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi Resmi Web Sitesi üzerinden yada banka şubeleri üzerinden yapıyor. Ancak Şekerbank en düşük faizli kredisi vatandaşların Kredi notuna göre belirlenen faiz oranları ile veriliyor. Yani düzenli bir geliriniz varsa aynı zamanda kredi notunuz 1200 ve üzerinde ise Şekerbank’tan çok düşük faiz oranları ile kredi kullanmanız mümkün. 1200’ün altında kredi notu olanlarda Şekerbank kredisi kullanabiliyor ancak faiz oranları yüksek kredi notu olanlara oranla biraz daha yüksek oluyor.

150-bin-tl-6-ay-odeme-ertelemeli-kredi-mujdesi-geldi-tum-dertlerinize-cozum-olacak-kredi-dusuk-1

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Şekerbank düşük faizli kredi başvurusu banka şubelerinden ve online bankacılık hizmetleri üzerinden anında yapılabiliyor. Size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ederek kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir online ve telefon bankacılığı hizmetleri üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@