150.000 TL Tek Kalemde, Şart Olmadan, Kefil İstenmeden Verilecek, Son Dakika, 3 Banka Birleşti

150.000 TL Tek Kalemde, Şart Olmadan, Kefil İstenmeden Verilecek, Son Dakika, 3 Banka Birleşti. Bankalardan 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanacak. İşte detaylar...

Ekonomi 21.08.2021 - 23:38 21.08.2021 - 23:38 Vural Pars

150 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanacakları için yüksek bir gelir belgesi bankaya sunması gerekiyor. Gelir belgesi olmayan kişiler ve düşük geliri olan kişiler 150 bin TL'ye kadar kredi kullanamazlar. Bankalar ayrıca sizin kredi notunuza ve Kredi sicilinize de bakarak sizlere onay vermektedirler. Kredi sonucu uygun olan kişiler aynı gün içerisinde başvuru yaptıkları bankalardan kredileri de kullanabileceklerdir. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusunu yapabilir, onaylanan kredinizi de aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 150 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

150.000 TL'ye kadar onay almak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası sizlere özel olarak bir kredi kampanyası yapmaktadır. Banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte kredi veriyor. 150 bin TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler eğer bankada bir hesapları varsa ve internet bankacılığını kullanıyorlarsa kredilerini daha hızlı bir şekilde ve şubelere gitmeden alabileceklerdir. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra başvuru yapan kişilerin onay almaları ile birlikte kredileri kendi hesaplarına yatar.

Ayrıca banka şubelerinden bankanın resmi internet sitesinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yaptıktan sonra onay olan kişilerde en yakın şubelere giderek kimlik ve gelir belgesini verip bu bankadan kredileri kullanabilir.

ING Bank 150 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank 150 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, 36 ay vadeye kadar bu krediler hızlı bir şekilde kullanabileceklerdir. 3 ay ertelemeli olarak kullanılan bu krediler de banka şubelerinden kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. İnternet sitesi ve internet bankacılığı üzerinden sadece banka 50.000 TL'ye kadar onay veriyor. Size en yakın ING Bank şubesine giderek kendi kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanıp ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bankaya giderken kimlik ve gelir belgenizi götürmeyi unutmayın.

6734

Halkbank 150 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Halkbank üzerinden de 150.000 tl ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmaktadır. Size uygun faiz oranları ile birlikte yapacağınız bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Yüksek limitli kredilerde Halkbank düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine ertelemeli krediler vermektedir. Bireysel olan müşteriler de çalışan kişilerin en az 6 aylık sigortası olması emekli olan kişilerin de Halkbank üzerinden emekli maaşı alması şartı vardır. Devlet memurları ve diğer çalışan müşteriler de bu bankadan kredi kullanabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@