İhtiyaç kapsamında İş Bankası'nın SMS başvurulu %1,59 faiz oranlı kredisi duyuruldu. Banka şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Faiz oranları iyice düştü ve %1,59'u buldu. İş Bankası, müşterilerine aynı gün vermek üzere kredi teklifini sundu. 40 bin TL'ye ihtiyacı olanlar için fırsat verildi. Eğer İş Bankası bankamatik kartınız varsa, sizi ilgilendirecek bir haberimiz var: Şimdi İş Bankası'ndan 50.000 TL'ye kadar olan finansal ihtiyaçlarınız için kredi alabilirsiniz. Hem de 36 ay vadeli ve avantajlı bir faiz oranıyla! Bu fırsattan faydalanmak için İşCep uygulamasından, SMS yoluyla veya direkt banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Pratik Kredi Seçeneği İş Bankası'nda

Sürpriz masraflar ya da beklenmedik borçlar için ideal bir finansal çözüm sunan İş Bankası, müşterilerine 36 aya varan vade ve sadece %1.59 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. En güzel yanı ise başvuru sürecinin hızlı olması ve kredinizin onaylanması durumunda parayı hemen hesabınızda görebilmeniz.

SMS ile Hızlı Kredi Başvurusu

İhtiyaç duyduğunuz krediyi alabilmek için telefonunuzdan büyük harflerle "KREDİ" yazıp 444 0 202 numarasına SMS atabilirsiniz. Hızla değerlendirilen başvurunuz sonucunda onay almanız durumunda, krediniz kısa sürede hesabınıza yatırılır. Ayrıca, İşCep uygulaması üzerinden de kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.