16-17 Nisan AUZEF sınavına milyonlarca öğrenci katıldı. Sınav sonuçları içinde araştırmalar başladı. Peki 16-17 Nisan AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? AUZEF sınav soru cevapları açıklandı mı?

Gözden kaçırmayın

"Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız! "Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız!

16 17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen AUZEF sınavına milyonlarca öğrenci katıldı. Hafta sonunda toplam 4 oturumda tamamlama Sınav sonrasında uzaktan eğitim gören öğrenciler sınav sonuçlarını ulaşmaya çalışıyor. Aynı zamanda öğrenciler için AUZEF sınav soru ve cevapları da son derece önemli. Netlerini internet üzerinden kontrol etmek isteyen öğrenciler, AUZEF sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanır sorusuna da yanıt bulmaya çalışıyor. Peki, 16-17 Nisan AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF sınav soru ve cevapları açıklandı mı?

16 17 Nisan 2022 AUZEF sınav soru ve cevapları açıklandı mı? 2022 AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Hafta sonunda AUZEF tarafından gerçekleştirilen sınava giren öğrenciler Sınav sonrası soru ve cevapları merak ediyor arama motorunda da yoğun bir şekilde araştırıyor. AUZEF sınavı bu hafta sonu toplam 4 oturum olarak gerçekleştirildi. Sınav sonuçları ile ilgili de araştırmalar sınavını hemen ardından başladı. Peki, 16-17 Nisan AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 16-17 Nisan 2022 AUZEF sınav soru ve cevapları ne zaman belli olacak?

2022 AUZEF soru ve cevapları açıklandı mı?

2022 AUZEF sınavı 16-17 Nisan tarihinde yapıldı. AUZEF soru ve cevapları henüz açıklanmadı. Sınavla ilgili yeni açıklamalar gelmesi durumunda haberimizde sizlerle paylaşacağız...

2022 AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bu hafta sonu gerçekleştirilen AUZEF Bahar Yarıyılı sınavı sonuçları merakla Takip ediliyor. AUZEF Bahar Yarıyılı finalleri 4-5 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek. O nedenle 16 17 Nisan AUZEF sınav sonuçlarının Mayıs ayının ilk ya da ikinci haftasında açıklanacağı tahmin ediliyor.

2022 AUZEF sınav sonuçları sorgulama ekranı

2022 AUZEF sınavına katılan öğrenciler AUZEF sınav sonuçları sorgulama ekranına da araştırıyor. UZEF sınav sonuçları İstanbul Üniversitesi tarafından önce https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ adresinden açıklanıyor. Öğrencilerin buraya girmek için AKSİS kullanıcı adı ve şifresini kullanmaları gerekiyor. Aynı zamanda notlar aksis.istanbul.edu.tr adresine "Öğrenim Bilgileri" "Sınav Sonuçları ve Notları alanından da paylaşılıyor.