Astroloji uzmanları tarafından 16 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 16 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Güneş ve Mars etkileşiminin sonuçları neler olacak? Aşk, sağlık ve parasal konularda burçları neler bekliyor? İşte det

11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı! 11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!
Astroloji uzmanları tarafından 16 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 16 Aralık burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Güneş ve Mars etkileşiminin sonuçları neler olacak? Aşk, sağlık ve parasal konularda burçları neler bekliyor? İşte detaylar…

16 Aralık Burç Yorumları

Aralık ayının ikinci yarısında gökyüzündeki gezegen hareketlerinin etkisi artmaya başlıyor. 14 Aralık’ta meydana gelecek olan Güneş Tutulması öncesinde kısa süreli bir geçiş dönemi içerisine girmiş bulunuyoruz. Cuma gününden itibaren tüm hafta sonu boyunca Güneş ve Mars arasında meydana gelen açının etkileriyle karşılaşacağız. Lakin, Ay’ın farklı burçlar üzerindeki yolculuğunun etkilerini daha yoğun bir şekilde hissedebiliriz. Haftaya Başak burcu ile giriş yapan Ay, hemen akabinde ise Terazi burcuna doğru ilerlemeye başlamıştı. Özellikle odaklanma problemlerinin meydana gelmesinde etkili olan bu hareket erteleme hastalığına tutulmanıza neden oldu. İşlerinizi ertelemek için farklı bahanelerin arkasına sığınmış olabilirsiniz. Rutin düzenin getirdiği ruhsal bunalımın etkileriyle iç dünyanıza yönelmek isteyebilirsiniz. Hafta boyunca süren Ay’ın Başak burcunda olmasının etkileri nihayet sona eriyor. Güneş’in devreye girmesiyle birlikte yeniden çalışma motivasyonunuzu yükseltmeye başlayacaksınız. Ertelediğiniz işlerinize odaklanarak zamanı en iyi ve verimli şekilde kullanmanın yollarını aramak isteyebilirsiniz.

16 Aralık çarşamba günü Ay’ın Akrep burcuna geçtiğini görüyoruz. Hayatınız üzerinizdeki en önemli etkileri parasal konular etrafında şekillenecektir. Yaratıcılığınızın artmaya başladığını hissedeceğiniz bu süreçte ikili ilişkilerinizde de önemli yollar katetme fırsatı yakalacaksınız. Duygularınızı daha açık ve net ifadelerle karşınızdaki kişiye yansıtmak isteyebilirsiniz. Lakin, aceleci davranmamanız gerekiyor. Hoşlandığınız insana karşı sabırlı davranışlar sergilemeniz gereken önemli bir eşikte bulunabilirsiniz. Özellikle duygularınızın tek taraflı olması halinde derin hayal kırıklığı yaşama tehlikesiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Bu nedenle duygularınızı kontrol altında tutmaya özen göstererek hareket etmeniz gerekiyor. Aksi takdir de cesaret dolu adımlarınız pişmanlıkla sonuçlanabilir. Merakla takip edilen 16 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa cephesidende Güneş ve Mars etkileşiminin yansımaları ortaya çıkıyor. Enerjinizin yükselmesi nedeniyle yaşam sevinciniz de artmaya başlayacaktır. Elinizdekilerin kıymetini daha fazla anlamaya başlayacaksınız. Bu durum çalışma motivasyonunuz ve gelecek planlamalarınız için altın değerinde olacaktır. 14 Aralık’ta ise asıl değişim ve dönüşüm sürecinin fitilini ateşlemeye başlayacaksınız. Başak burçları çalışma tempolarını yükseltmek için birlikte çalıştıkları insanlarla görüşme içerisinde olabilir. Parasal konulardaki tutkularınız artmaya başladığı için daha fazla çalışmak isteyebilirsiniz. Lakin, bu süreçte duygularınızı görmezden gelmemeye çalışmalısınız. Aile içi ilişkilerinizde ise yepyeni bir dönem başlatma imkanına sahip olacaksınız. Geçmişteki kırgınlık ve kızgınlıkları bir kenara bırakmaya hevesli olacaksınız. Aile bireylerinize karşı daha sevecen davranmaya başlamak isteyebilirsiniz.

Boğa burçları için ruhsal açıdan zorluk yaşadıkları, kabuklarına çekilme ihtiyacı hissedecekleri bir dönem yaşanabilir. Bu süreçte kendinizi yalnız hissetmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi sorgulamak ve yeni ilişkiler kurmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeç açısından ise finansal konuların öne çıktığı bir gün yaşanacaktır. Günlük burç yorumlarına göre duygularını ifade etmekte yaşadıkları problemler yüzünden stresli anlarla karşılaşabilirler. Balık burçlarının eğitim alanındaki faaliyetleri artmaya başlıyor.

Kişisel gelişim sağlayabileceğiniz alanlara olan ilginiz yükselişe geçiyor. Hayatınızda belli bir düzen ve istikrar kurmak için cesaret gerektiren hamleler de bulunmak isteyebilirsiniz. Yengeç burçları açısından mesleklerini sorgulayacakları bir gün yaşanabilir. Farklı bir alanda çalışmak, gerçekten mutlu olacakları iş alanlarına yönelmek gibi isteklerini yüksek sesle söylemek isteyebilirler. Aile hayatı içerisindeki sorunlara karşı dikkatli davranmaları gerekebilir.

16 Aralık 2020 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Kendinizi sorgulamaktan yorulmamalı ve olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmalısınız. Çevre ilişkilerinde değişim fırsatları sizi bekliyor. Bugün karşılaşacağınız kişilerle uyumlu birliktelikler gerçekleştireceksiniz. Farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle, yaşam kaliteniz yükseliyor. Küçük seyahat planları yapacaksınız.

16 Aralık 2020 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Parasal sorunlarınızı yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı içinde olacaksınız. İstediğiniz fırsatların ayağınıza gelmesini istiyorsanız, biraz da siz çaba göstermeniz gerekiyor. Her şeyin farklı yönlerini irdeleme kalkarsanız, elinizdeki olanaklarınızı da kaybedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı istekleri kafanızı karıştıracak.

16 Aralık 2020 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
İş yaşantınızda pasif durumda kalmak canınızı sıkıyor. Kendinizi ispat etmek için yoğun çaba harcamanız, etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekmeyebilir. Bugün, çevrenize karşı hoşgörülü olmak zorundasınız ve yapıcı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Karşınızdaki kişinin düşüncelerinin önem kazandığı bir gün içindesiniz.

16 Aralık 2020 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Bugün, yönetici gezegeniniz Ay'ın konumundan dolayı, düşüncelerinizde belli bir yoğunluk hakim. Süregelen ilişkinizi varsa, mutlu sona yaklaşıyorsunuz. Evli olanlar için neşeli bir gün.

16 Aralık 2020 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Enerjinizin oldukça güçlü olması, size bazı duygusal hatalar yaptırabilir. Bugün, olayların üzerine gitmek yerine, kendinizi geriye çekebilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda, sabit yapınızdan taviz vermek istemediğiniz için karşınızdaki kişilerin tepkisini çekebilirsiniz. Mafsal ağrılarınız olabilir.

16 Aralık 2020 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Aileniz ve kalıplarınız arasında kendinizi sıkışmış duygusuna kapılabilirsiniz. Hedeflerinizdeki, genişlemeler sizi olumlu motive edecek. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

16 Aralık 2020 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Her zaman kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. İçsel sesinizin sizi yönlendirmesi çok güzel olabilir fakat siz de yarattığı duygu karmaşasını da yok sayamazsınız. Bugün, fikirleriniz ifade ederken bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın size önereceği fikirler ilginizi çekebilir.

16 Aralık 2020 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Yaşantınızdaki duygusal değişimlere kendinizi hazır hissetmediğiniz için çelişkiler içinde yaşamak sizi sıkabilir. Yaşamınızla ilgili karar vermek için acele etmeyin. Bugün mesleki anlamda isteklerinizi yaşama geçirmek için güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

16 Aralık 2020 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Ortaklık içinde olduğunuz kişilerin sizin üzerinizdeki etkisi oldukça büyük. Farklı fikirlere sahip olsanız bile birbirinizden olumlu elektrik alıyorsunuz. Siz, yaşamınızı kolaylaştıran kişileri seviyorsunuz.Sağlık konusunda sistemli hareket edip kaslarınızı çalıştırmalısınız.Uzun süredir kendinize yeterince özen göstermiyorsunuz.

16 Aralık 2020 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Yatırımlarınız konusunda oldukça akıllıca davranıyorsunuz. Bugün beklediğiniz haberler konusunda acele etmemelisiniz. Yolculuklarda yaşayacağınız aksilikleri düşünerek bu tür düşünceniz varsa ertelemeli biraz daha beklemelisiniz.Birlikte çalıştığınız kişilerin sizinle ilgili farklı düşünceleri var. Onları dinlemelisiniz.

16 Aralık 2020 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Değişik düşüncelerden yola çıkarak ortak payda oluşturabileceğiniz özel bir konu ile yaşamınıza yeni bir yelpaze açacaksınız. Birlikte olacağınız kişilerin birbirinize katkısı oldukça büyük olacak. Aile büyüklerinizin işinize karşımasına istememenize rağmen onların önerilerine kulak vermenizde fayda var.

16 Aralık 2020 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Bazı dış etkenler enerji gücünüzü etkiliyor. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilere zayıf ve duygusal davranacaksınız. Onların bazı sırları, sizin için önem taşımasa da, kişisel sorumluluğunuzun güçlü olmasından dolayı, ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.