16 Aralık günlük burç yorumları - 16 Aralık Çarşamba Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1606813118524","source":"other","origin":"gallery","sources":["328939070060211","333114580013211"]}

Gündem 15.12.2020 - 14:06 04.05.2021 - 04:23 İlan35
16 Aralık Çarşamba günü günlük burç yorumlarını merak edenler hemen araştırmaya başladı. Günlük burç ve astroloji yorumunu merak edenler ve gezegenlerin hareketlerinden nasıl etkileneceğimi öğrenmeyen isteyenler bu habere ! Gezegenler bize söylüyor ? Ay tutulması burçları nasıl etkileyecek ?

16 Aralık Koç burcu yorumu

Güne sakin ve huzurlu başlayacaksınız. Öğle saatlerinde uzun süredir beklemiş olduğunuz bazı haberleri alabilirsiniz. Bu haberleri hemen birileriyle paylaşmak yerine biraz kendinize saklamanızda fayda var. Yakın çevre ilişkilerinizde kuracağınız diyaloglara dikkat etmelisiniz. Gerginlik yaşanabilir.

16 Aralık Boğa burcu yorumu

Bu aralar yeni ortaklıklardan ya da yeni iş birliklerinden biraz uzak durma zamanı. Bireysel işlerle ilgilenip biraz kendi kabuğunuza çekilmeniz gereken bir dönemdesiniz. Eskiden ortaklaşa yapmış olduğunuz birkaç iş ile ilgili bazı maddi sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Sakinliğinizi korumanız bu dönemde çok önemli.

16 Aralık İkizler burcu yorumu

Sabah güne huysuz başlayabilirsiniz. Ayrıca tüm gün kendinizi duygusal anlamda huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz.  Aslında bu huzursuzlukların sebebi sizden, çevrenizden ve ilişkilerinizden kaynaklanıyor. Hayatınızda biri yoksa bir süre daha almamaya özen gösterin ancak uzun zamandır ilişkinizde sorun yaşıyorsanız, ayrılık kararı alabilirsiniz. Kararlarınızdan emin olun ve korkmayın.

16 Aralık Yengeç burcu yorumu

Uzun süren bir ilişkiden çıkmışsanız bir süre daha yeni ilişki ve kişilere kendinizi açmamanız gerek. Eski ilişkinize içten içe özlem duyduğunuzu ilerleyen süreçte kendinize itiraf edeceksiniz. Cesur olun ve ona hislerinizi söyleyin. Acele de etmeyin. Hayatınızda yaşanacak değişimler sizi korkutmasın, hepsi size ve aklınızdaki unutamadığınız kişiye çok iyi gelecek.

16 Aralık Aslan burcu yorumu

Uyandığınız andan itibaren iş bitirici modunda olacaksınız. Hatta uzun süredir çözümlenemeyen önemli bir sorununuzu çözebilirsiniz. Karar vermekten ve adım atmaktan korkmayın çünkü yaşanılan olaylar beklemediğiniz şekilde lehinize sonuçlanabilir. Bu durumda da beklemediğiniz gelişmeler olabilir.

16 Aralık Başak burcu yorumu

Kariyerinizle ilgili aklınızda olan konuları bir kenara koyun ve üzerine çalışmaya başlayın. Fikirlerin, planların ve isteklerin sadece bir köşede olması çoğu zaman bir işe yaramıyor. Burada yapmanız gereken şey, bir an önce harakete geçmek. Bu hareket dönemi size çok şey öğretecek ve eğer sabırla devam ederseniz tahmin edemeyeceğiniz bir başarı ve mutluluk sizi bekliyor.

16 Aralık Terazi burcu yorumu

Yeni başarılara adım atmanız an meselesi. Aşk ve iş hayatınız arasındaki dengeyi korumaya özen gösterin. Aradaki dengeyi koruduğunuzda her şeyin nasıl da çorap söküğü gibi geldiğini göreceksiniz. Bugün şanslı bir gününüzdesiniz. Aklınızda olan konuları oturup çözümlemek için harika bir gün.

16 Aralık Akrep burcu yorumu

Maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeler olumlu sonuçlanacak. Olumlu sonuçlanmasının hemen ardından aklınızda olan iş planınızı hayata geçirmeniz de an meselesi. Başarısız olmaktan korkmayın ve sadece deneyin. Partnerinizle aranızda olan sorunları çözmek için siz bir adım atın. Adım atmaktan korkmayın.

16 Aralık Yay burcu yorumu

İlişkinizde çoğu zaman konuşan tarafsanız bu defa siz susmayı deneyin. Susan tarafsanız da bir süre daha sessiz kalmaya devam edin. Sessizlik çoğu zaman olumlu sonuçlar doğuracaktır. İş hayatınızda uzun süredir beklediğiniz bir gelişme ile başarı yakalayacaksınız. Hayatınızın en dalgalı dönemlerinden birini yaşıyorsunuz.

16 Aralık Oğlak burcu yorumu

Çoğu şeye sıfırdan başlayıp yepyeni bir hayat kurmanın tam zamanı. Egonuzu bir köşeye bırakın ve yolunuza bakın. Hayatınızdaki insana biraz daha şefkat göstermenizi öneririz. Almak için bazen vermek gerebilir ve böyle durumlarda bencilliği bir kenara bırakmak gerek.

16 Aralık Kova burcu yorumu

Kendinizi çevrenizde yaşanan olumlu olumsuz olaylardan soyutlamayı öğrenmelisiniz. Kendinizi dış çevreden soyutladığınızda olacaklara inanamayacaksınız. İş hayatınızda birtakım sorunlar yaşamanız sizi yıldırmasın. Siz kendi çizginizde, inandığınız yoldan yürümeye devam edin. Bırakın sizinle olmak isteyen size güvenen kendi gelsin.

16 Aralık Balık burcu yorumu

İş projelerinize biraz daha dikkatinizi vermeniz gerekebilir. Sakin bir süreçten geçmek istiyorsanız sizin de sakinliğinizi korumanız bu durumda çok önemli. İş arkadaşlarınızda aranızda yaşanacak gerginliklere ve sürtüşmelere dikkat edin. Görmezden gelmeye çalışın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@