16 Nisan 2023: Emekliye ek ödeme 10 gün sürecek! 

Emekliye müjdeli haber: 16 Nisan 2023: Emekliye ek ödeme 10 gün sürecek! Emekli maaş alan vatandaşları, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yeni bir nakit kredi kampanyası yapılacağı açıklandı. Emekli olan kişiler için başlatılan bu kampanyada, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halk Bank, uygun faiz oranları ile birlikte sizlere kredi ödemeleri gerçekleştirecek.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu kampanyada, emekli maaşlarına 10 gün içerisinde 10000 TL’ye kadar nakit ödemesi vereceğini açıkladı. Emekli olan ve kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, emekli maaş hesapları üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanabilirsiniz.

EMEKLİYE BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda 10 bin TL’ye kadar nakit ödemesi alabilirsiniz.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyurularda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara nakit ihtiyacı olması durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank, Halkbankası, internet bankacılığı ve internet sitesini kullanarak kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve onaylanan bu kredileri, hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz.

Banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan bu krediler, hesaplarına yatırılarak, istedikleri zaman kullandırma olanak sağlanır.

10 bin TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir. ilk taksit ödemenizde dilerseniz 90 gün erteleme yapabilirsiniz.