Yeter artık! 16 M otobüsünde yaşını başını almış bir adam otobüste bir kadının fotoğrafını çekerken yakalandı! Ahlaksız adam yakalanınca polis çağırıp ifşa edilmek istenince 2 çocuğum var mühendisim özür dilerim yapmayın diye yalvardı! 16m otobüsünde taciz

Türkiye'ye neler oluyor? Cinsel açlığın ahlak bekçiliğinin akıllı telefonlar ve sosyal medyanın getirdiği son nokta korkunç..

Son olarak 16M otobüsünde bir kadının fotoğraflarını çeken yaşını başını almış bir adam yakalandı! Kadıncağız sinir krizleri geçirirken utanmaz adam 2 çocuğum var özür dilerim dedi.

16M Ataşehir Üsküdar otobüsünde rezil bir adamın bir kadına yaşattığı travma gözler önüne serildi. 

WhatsApp Image 2022-06-06 at 12.04.41

Bir kadın bu yaz günleriden gayet normal üstruplu bir elbiseyle otobüste otururken yan koltukta oturan bir adam tarafın fotoğraflandı. Bunu fark eden yolcular duruma müdahale etti. Adamın telefonunda bariz şekilde kadının çekildi fotoğraf çıktı!

Kadın fotoğraflandığını anlayınca sinir krizi geçirdi. Adam kaçmasın diye tutulurken söylediği utanamzlıklar daha da sinirleri gerdi.

Yaşını başını almış adam polislerin çağrılmaması ve görüntülerinin çekilmmemesi için "Yapmayın 2 çocuğum var valla özür dilerim mühendisim" diyerek utanmazlığını sergiledi. 

Ziraat Bankası Temmuz ayı sonuna kadar 125000 TL kredi ödemesi yapacak Ziraat Bankası Temmuz ayı sonuna kadar 125000 TL kredi ödemesi yapacak

Ünlü isimlerden tepki!

Oyuncu Kaan Yıldırm o anların videosunun paylaşıldığı bir tweeti sosyal medya hesabından paylaştı ve daha sonra akıllı telefonların kamera özelliğinin toplu taşımalarda Japonya'da nasıl yasaklı olduğunu dair bir yazı paylaştı.