17 Mart Reyting sonuçları. 17 Mart 2020 Salı reyting sonuçları kim önde? 17 Mart Ramo mu Baraj mı Hekimoğlu mu EDHO mu izlendi? 17 Mart 2020 Salı günü reyting sonuçları sizlerle. 17 Mart reytingleri kim kazandı? Merakla beklenen 17 Mart salı günü reyting sonuçları sizler için derledik.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme


17 Mart Reyting SonuçlarıRTÜK tarafından 17 Mart reyting sonuçları açıklandı. Peki, 17 Mart reyting sonuçlarına göre en yüksek reytingi hangi dizi aldı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytingleri düştü mü? Ramo reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Hekimoğlu reytingleri yükseldi mi?17 Mart 2020 Salı Reyting SonuçlarıGünlük olarak açıklanan reyting sonuçları merak konusu olmaya devam ediyor. Televizyon seyircileri tarafından yakından takip edilen reyting oranları, RTÜK tarafından hazırlanıyor. Total, AB ve A grubu izleyici kitleleri farklı yaş, eğitim ve sosyal statü gruplarını temsil ediyor. 17 Mart reyting sonuçları netlik kazandı. Buna göre 17 Mart Salı günü en yüksek reytingi Hekimoğlu dizisi kazandı. Dr House'nin Türkiye'ye uyarlanan versiyonu olan Hekimoğlu, farklı konusuyla dikkatleri üzerine çekti. Salı akşamlarına damga vuran dizi de Doktor Ateş ve ekibinin hastalarının hayatını kurtarma mücadelesine tanıklık ediyoruz. Hekimoğlu hem totalde hem de AB grubunda liderlik koltuğuna otururken; hemen arkasından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz geliyor.ATV'nin fenomen dizisinde aksiyon ve gerilim bir arada sunuluyor. Yeni bölümde de Hızır Çakırbeyli'nin masanın yönetimini sağlamak için aldığı zorlu kararlara şahitlik ettik. Show TV'nin yeni dizisi Ramo ise beklentileri henüz karşılaşayamadı. Aynı kanalda yayınlanan Çukur'un bir kopyası olarak değerlendirilen Ramo, reyting oranlarında her hafta ciddi düşüşler yaşıyor. Totalde ilk ona girmesine rağmen, rakipleri karşısında geride kaldı. Sezon sonunda bitmesi gündeme gelen Ramo, son kozlarını oynuyor. Günün yüksek reyting alan diğer programıysa FOX ana haber bülteni oldu. Korona virüsü nedeniyle haber bültenlerine olan ilginin arttığı gözlemlendi.Dizileri geçerek ikincilik koltuğuna oturan bülten, share oranlarıyla da fark yarttı. Gündüz kuşağındaysa Zuhal Topal ile Yemekteyiz programı istikrarlı bir şekilde yükselişe geçti. Korona yüzünden evde vakit geçirmeye başlayan vatandaşlar Yemekteyiz'e yoğun ilgi gösterdi. Günü yedinci sırada tamamlayan yarışma, en yüksek izlenme oranlarını yakalamayı başardı.Baraj nasıl başladı!17 Mart Salı günü FOX TV ekranlarında yayınlanna Baraj dizisi merakla bekleniyor. 17 Mart salı günü Baraj FOX TV ekranlarında ne kadar izlendi merak ediliyor. Sizler için 17 Mart salı günü reytingleri derledik. Baraj, Kadın dizisi sonrası yüzleri güldürecek mi bekleyip göreceğiz.


Editör: İlan35