17 Mayıs Pazartesi reyting sonuçları! Uyanış Büyük Selçuklu zirvede! Kağıt Ev, Maraşlı ve Masumiyet ne yaptı?

17 mayıs reyting sonuçları. 17 mayıs 2021 pazartesi reyting sonuçları kim kazandı? Uyanış mı? Kağıt Ev mi Maraşlı mı Masumiyet mi? 17 mayıs 2021 pazartesi günlük reyting sonuçları kim kazandı?

Gündem 17.05.2021 - 22:05 17.05.2021 - 22:09 Berkay Keskin

17 mayıs reyting sonuçları. 17 mayıs 2021 pazartesi reyting sonuçları kim kazandı? Uyanış mı? Kağıt Ev mi Maraşlı mı Masumiyet mi? 17 mayıs 2021 pazartesi günlük reyting sonuçları kim kazandı?

17 Mayıs Pazartesi reyting sonuçları!

RTÜK tarafından hazırlanan reyting sonuçları merakla takip ediliyor. 17 Mayıs reyting sonuçları açıklandı. Peki, 17 Mayıs reyting sonuçlarına göre hangi dizi zirvede yer aldı? Masumiyet reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting oranları yükseldi mi? İşte detaylar…

17 Mayıs 2021 Pazartesi reyting sonuçları!

Reyting sonuçları seyircilerin dikkatini üzerine çekmeye devam ediyor. Günlük olarak açıklanan sonuçlara göre en çok izlenen dizi ve programlar netlik kazanıyor. Reyting sıralamasında geride kalan yapımlar ekran yolculuklarını sonlandırıyor. Heyecanla takip edilen 17 Mayıs reyting sonuçları açıklandı. Buna göre en yüksek izlenme oranına sahip olan dizi Uyanış Büyük Selçuklu oldu. TRT 1’in tarihi dizisinde Sultan Melikşah ve Hasan Sabbah karşı karşıya geldi. Sencer, Faysal ile yüzleşti. Tenker Hatun ise devlet içerisindeki en güçlü gizli yapılanmanın temellerini attı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizi totalde liderlik koltuğuna oturmayı başardı. FOX TV’nin iddialı dizisi Masumiyet ise ilk kez Pazartesi akşamı ekrana geldi. Düşük reyting oranları nedeniyle yayın günü değiştirilen dizi beklentilere karşılık vermeyi başardı. Güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran Masumiyet, sosyal medyada yoğun bir şekilde destekleniyor. Erken final kararının iptal edilmesini sağlayan seyirciler dizinin devam etmesi için baskı oluşturdu. Hülya Avşar’ın da yapımcı firmayla olan görüşmeleri etkili oldu. Sezon sonuna kadar ekrana gelecek olan Masumiyet AB grubundaki yüksek reyting oranları ile sıralamayı değiştirdi.

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur ise bu hafta yayınlanmadı. Bayram nedeniyle çekimlerine ara verilen Çukur, sezon sonunda final yapacak. Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev ise ilk bölümlerindeki reyting oranları ile beklentileri karşılamaya devam ediyor. Beyaz TV’nin sansasyonel spor programı Derin Futbol da reyting oranlarıyla öne çıktı. Gündüz kuşağında ise Zuhal Topalla Sofrada, rakibi Gelinim Mutfakta’dan daha fazla reyting almayı başardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@