18-25 yaş arası gençlere TEB'den bayram harçlığı! Evraksız, şartsız 1000 TL alabilirsiniz, başvurular sınırlı sayıda

18-25 yaş arası gençlere TEB'den bayram harçlığı! Koşulsuz şartsız 1000 TL alabilirsiniz, başvurular sınırlı sayıda! Harçlık gibi gelecek bayram kredisi fırsatları ve faiz oranları haberimizde…

Ekonomi 17.07.2021 - 21:32 17.07.2021 - 21:32 Volkan Arık

Kurban Bayramı öncesinde birçok banka müşteri çekmek amacıyla yeni kredi paketlerini duyurmaya devam ediyor. Bu defa gelen haber ise gençlere Müjde niteliğinde olduğu nokta özellikle pandemi döneminde çalışamayan ve aynı zamanda kısıtlama olması nedeniyle evlerinde Kapanmak zorunda kalan gençler bu kredi kampanyası ile bayramı çok rahat geçirecek. 18-25 yaş arasındaki öğrenci ve gençler için TEB Bankası 1000 TL limitli Yeni kredi kartı ürününü duyurdu. Üstelik koşul yok şart yok hemen başvurup alabilirsiniz.

18-25-yas-arasi-genclere-tebden-bayram-harcligi-evraksiz-sartsiz-1000-tl-alabilirsiniz-basvurula-1

18-25 yaş arası gençlere TEB'den bayram harçlığı! Evraksız, şartsız 1000 TL alabilirsiniz, başvurular sınırlı sayıda! TEB Bankası son dakika açıklaması yaparak özellikle yüksek lisans, üniversite ve doktora öğrencilerinin Kurban Bayramında nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için şubeye gitmeden anında kredi kartı avantajı sağladığını duyurdu. Gençlere özel olarak hazırlanan kredi kartı ürününden yararlanmak için online başvuru yapmak yeterli oluyor. Ayrıca şubeye giderek herhangi bir evrak doldurmanız ya da evrak teslim etmemiz gerekmiyor. TEB Bankası bayram harçlığı gibi kredi kartı detayları haberimizde...

18-25-yas-arasi-genclere-tebden-bayram-harcligi-evraksiz-sartsiz-1000-tl-alabilirsiniz-basvurula-3

ÜNİVERSİTE BANKACILIĞI KREDİ KARTI ÜRÜNÜNÜ DUYURDU

TEB Bankası üniversite öğrencilerine özel hazırladığı üniversite bankacılığı hizmet paketini paylaştı. Okulların açılması için artık geri sayım başlarken bu yıl üniversiteler yüz yüze eğitim verecek. Uzun süre boyunca okullarından uzak kalan öğrenciler için TEB Bankası yepyeni bir ürün duyurmayı ihmal etmedi. Bankadan yapılan açıklamaya göre üniversiTEB kampanyasından yararlanabilecek olan kişilerden istenenler şu şekilde.

18-25 yaş aralığında olmak, 26 yaşından gün almamış olmak.

Üniversite, yüksek lisans ya da doktora öğrencisi olmak.

TEB Bankası bunların dışında herhangi bir koşul aramıyor. Bu koşulları Taşıyan herkes hemen bankanın hizmet ve kampanyalarından faydalanmaya başlayabiliyor.

18-25-yas-arasi-genclere-tebden-bayram-harcligi-evraksiz-sartsiz-1000-tl-alabilirsiniz-basvurula-5

ÜNİVERSİTEB BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ÜniversiTEB Avantajlarından faydalanmak isteyen öğrencilerin TEB Bankası ya da CEPTETEB hesabı olması gerekiyor. Hesabı olanlar hemen www.cepteteb.com.tr adresini ziyaret ederek ÜniversiTEB’li Bölümünü tıkladıktan sonra müşteri ol formunu doldurabilir. öğrencilerin hesap sahibi olmak için bankaya gitmeleri gerekmiyor. Formu dolduran kişilerin adreslerine TEB Bankası çalışanları tarafından en kısa sürede bir ziyaret gerçekleştiriyor. Ardından gereken evraklar evinizde sizlere imzalatılıyor ve hesabınız anında açılıyor. Öğrenciler, öğrenci belgesini ibraz ettikten sonra kredi kartı ürününden de faydalanma imkanı buluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@