18 Aralık burç yorumları - 18 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 18 Aralık burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Kova dönemi başlıyor! Satürn ve Kova birleşiminin burçlar üzerindeki etkileri neler

Gündem 17.12.2020 - 21:21 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 18 Aralık burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Kova dönemi başlıyor! Satürn ve Kova birleşiminin burçlar üzerindeki etkileri neler olacaktır? Jüpiter hangi burçları destekleyecek? İşte detaylar…

18 Aralık 2020 Cuma Burç yorumları!

Aralık ayının ikinci yarısında gökyüzünde birbirinden önemli hareketler meydana gelmeye devam ediyor. Özellikle önümüzdeki yırmı yılı etkileme gücüne sahip olacak Satürn ve Kova birleşimi önplana çıkıyor. Satürn, Oğlak burcundaki yolculuğunu tamamlayarak yönetici gezegeni olduğu Kova burcuna geçiş yaptı. İki buçuk yıl boyunca Kova burcuna yer almaya devam edecek. Satürn hem baskıcı hem de zorlayıcı bir gezegen olduğu için hayatınızdaki düzen ihtiyacını da etkileyecektir. Kova temasının hakim olacağı önümüzdeki süreçte kariyer odaklı gelişmelerde şans faktörünün etkili olacağını hissedeceksiniz. Şansın ve bereketin gezegeni Jüpiter, Plüton ile etkileşim içerisine giriyor. İş hayatınızda karşınıza beklenmedik sürpriz çıkabilir. Özellikle iş değişikliği yapmak isteyenler açısından yeni yolların ortaya çıkması söz konusu olacaktır. Duygusal konuların ise geri planda kalabileceği bu dönemde önceliğiniz iş olacaktır. Yeni iş ortaklıkları kurulabileceği gibi farklı meslek alanlarına yönelme ihtimaliniz ortaya çıkabilir. Ayrıca, kariyerinizde yükselmek için gerekli şartlarda oluşacaktır. Satürn, karşınıza sınavlar çıkaran bir gezegen konumundadır. Yeterince emek verdiğiniz, çaba gösterdiğiniz işlerinizde başarılı olma şansınız daha fazla olacaktır. Satürn tarafından da desteklenirsiniz. Lakin, tembellik ettiğiniz ve karşınıza çıkan sınavlardan kaldığınız takdir de ağır bir bedel ödeme durumuyla karşılaşabilirsiniz. Kova burcu astroloji de geleceği, yaratıcı fikirleri ve özgürlük temalarını temsil etmektedir. Satürn’ün Kova burcuna geçmesi ise tamamen gelecekle ilgili gelişmeleri öne çıkıyor. Hayatınızda yepyeni bir düzen kurmak isteyebilirsiz. Farklı bir eve taşınabilir ya da şehir değişikliği yapabilirsiniz. Emlak, konut ya da araç satın almak için borç altına girebilirsiniz. Risk almaktan çekinmeyeceğiniz bir süreç başlıyor. Kazançlarınızı artırmak için yeni gelir kapıları arayışına girebilirsiniz. Lakin, kazançlarınızın artmasına paralel olarak harcamalarınız da çoğalacaktır. Lüks ürünlere olan ilginiz artabilir. İhtiyaç kapsamı dışındaki ürünlere yüksek meblağlar ödemekten çekinmeyebilirsiniz. Parasal konulardaki gelir gider dengesine özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Merakla takip edilen 18 Aralık burç yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

Ateş grubu burçları Aslan, Yay ve Koç cephesinde ilişkilerin öne çıktığı bir gün yaşanacaktır. Ana gündem maddesinin aşk etrafında şekilleneceği gün içerisinde işlerinize odaklanmakta problem yaşayabilirsiniz. Aslan burçlarının ruhsal durumundaki gelgitler çevrelerindeki insanların tepkilerini çekmelerine neden olabilir. Duygularını kontrol etmekte zorluk yaşayacakları için anlık ve hızlı tepkiler vermeye meyilli olacaktır. Sabrınızın sınandığını hisseceğiniz gelişmelerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. İlgiye ve sevgiye olan açlığınız yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Aile içerisindeki ilişkilerinizde ise daha kontrollü şekilde ilerleme fırsatınız olacaktır. Koç burçları parasal konularda daha sağlam adımlar atmak için harekete geçiyor. Yakın çevrenizdeki insanların fikirlerine karşı daha açık olmanız gerekebilir. Sağduyu, anlayış ve insanları oldukları şekillerde kabullenmek gibi kavramları sorgulamaya başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha fazla bencil davranışlar sergilemeye meyilli olacaksınız. Özgüveniniz yükseleceği için yalnız kalmaktan çekinmemeye başlıyorsunuz. Hava grubu burçları Kova, İkizler ve Terazi açısından iş ve aile yaşamlarındaki gelişmelerden kaynaklı sorunlar gündeme gelecektir.

İkizler burçlarının aşk hayatlarındaki şansları değişmeye başlıyor. Evlilik gibi geleceklerini etkileyecekleri kararlar alabilirler. Bu durum aile içerisindeki özgürlük kavramını yeniden tartışmak zorunda kalmalarına neden olabilir. Ailedeki otorite figürüyle yaşayacakları çatışma huzursuzluk yaşamalarına neden olsa dahi kararlarının arkasında durmak isteyeceklerdir.

18 Aralık 2020 Cuma KOÇ Burç Yorumu:
Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkaran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Koruma içgüdüsü içinde, çevrenize son derece yardımseveriz davranıyorsunuz. Çalışmayı çok sevmeniz takdir edilecek yanınız.

18 Aralık 2020 Cuma BOĞA Burç Yorumu:
Hem yoğun bir şekilde istismar edilmekten çekiniyorsunuz hem de bu şartların doğmasını besleyecek davranışlarda bulunuyorsunuz. Duygusallığınızın belirlediği şartlar, fizyolojinizi de etkilemeye başladı. Bu nedenle bugün kafanız karışık olabilir. Tepki aldığınız konularda konuşmamak en iyi çözüm oluyor. Tartışmaları da önlemiş olursunuz.

18 Aralık 2020 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:
İçsel güven duygusunu hissetmek istediğiniz bir gün içindesiniz. Bugün karşınızdaki kişiden çok şey bekliyor ve konuşmalarınıza yoğun duygular yüklüyorsunuz. Hedeflerinizi maddesel beklentilerinizle eş değerde tutmak için gerekli bağlantıları yapıyor ve finans konularında isteklerinizi yapılandırmak istiyorsunuz.

18 Aralık 2020 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:
Her olayı farklı algılayarak kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün, Ay'dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir enerji oluşturuyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerde hoş görülü davranmanın çok işe yaradığını, sizde fark etmeye başladınız.

18 Aralık 2020 Cuma ASLAN Burç Yorumu:
Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yapmak istediğiniz çok şey var. Yaratıcılığınızı kullanmak için, gerekli her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen yanlış saplantılarınız yüzünden hata yapabiliyorsunuz. Bugün hedeflerinize uygun kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde elinize bir çok fırsat geçecektir, olumlu değerlendirmelisiniz.

18 Aralık 2020 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:
Dostlarınızın fikirleri sizin için ilginç gelebilir fakat onların baskıcı duygularından rahatsız olabiliyorsunuz. Bugün değişik düşünceler içinde bocalamanız mümkün. Size pratik olan işleri seviyorsunuz. Organizasyon çalışmalarında başarılı oluşunuzun tek nedeni de bu özelliğiniz. Bir de abartıya kaçmasanız her şey daha sağlıklı olacak.

18 Aralık 2020 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün organizasyon çalışmalarla yaşantınıza renklendirmek isteyeceksiniz. Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanması sonucunda, kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Kişisel enerjiniz olumlu bir şekilde yerine geliyor. İçsel enerjinize bağlı çevresel ilişkileriniz ön planda olacak.

18 Aralık 2020 Cuma AKREP Burç Yorumu:
İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Birçok dostlarınız sizinle görüşmek için gerekli bağlantıları kurmak isteyecekler. Bugün, tarzınıza uygun kişilerle birlikte önemli ve güzel konuşmalar yapacaksınız. Yaşam kalitenizi yükselterek, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.

18 Aralık 2020 Cuma YAY Burç Yorumu:
Doğallığa karşı değilsiniz fakat isteklerinizde farklı beklentileriniz var. Bugün sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde, isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Hızlı düşünmek zorunda kalacaksınız. Fakat, hatalara da açık olabileceğiniz bir gün.

18 Aralık 2020 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün bazı duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Bu özelliğinizi sergilerken, çevrenizde ilginç bir kişilik sergilemeyi de ihmal etmiyorsunuz.

18 Aralık 2020 Cuma KOVA Burç Yorumu:
Çalışkan yönlerinizin ağır bastığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı bekliyorsunuz. Bugün araştırmacı ve disiplinli yönlerinizle çevresel ilişkilerinize örnek oluyorsunuz. Yakın dostlarınızın da size her konuda destek vermesini bekliyorsunuz. Maddesel sorunlarınız gündem kazanacak.

18 Aralık 2020 Cuma BALIK Burç Yorumu:
Duygusal olaylarınızdan çok şey bekliyorsunuz. Partnerinizin her konuda size destek vermesi, birlikteliğinizi olumlu kılabilir fakat sizin tatminkar olmanız çok zor. Aynı düşünce içinde olabilecek ve size destek verecek kişileri çevrenizde görmek istiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız. Akşam saatlerinde yoğunluk artabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@