18 Aralık  tarihinde doğan kişiler, ikizler ve kova ile beraber hava grubunda yer alır.

18 Aralık  hangi burç oluyor? Bu tarihte doğanların özellikleri ve yükseleni nedir? Merak eden soruları sizin için derledik. Yay burcu yükseleni ve yay burcu kişilik özellikleri haberimizde.

Hava burçlarının ortak özellikleri, eğlenceli ve güvenilir olmalarıdır.

18 Aralık  Hangi Burç Oluyor?

18 Aralık   tarihinde dünyaya gelen kişiler Yay burcudur.

18 Aralık  Yay Yükseleni Nedir? Yay yükseleni doğum saatine bakılırsa farklılık göstermektedir. Yay burçları doğum zamanı ve saatine bakarak yükselen burcunu öğrenebilirler.

Yay Burcu Yorumu ve Özellikleri

Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir? Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir?

Yay burçları arkadaşlığa çok önem verirler. Onlar için dostluk, bu hayattaki en önemli şeylerden biridir. Fedakar ve sabırlı olması ile öne çıkan  Yay burçları için aile birliği de çok önemlidir.

Yaylar, devamlı desteklenmek ve onaylanmak isterler. Ancak eleştiriden pek hoşlanmazlar. Ancak, yapıcı eleştirileri dinlerler ve ellerinden geleni yaparlar.

Yay burçları hem fizyolojik aynı zamanda romantik açıdan hassastır. Bu nedenle özellikle  kış aylarında ve mevsim geçişlerinde oldukça sık sık hasta olurlar. Yay burçlarının en malum özelliklerinden birisi ise kararsızlıklarıdır. Hayatlarının her alanında, tercih yapmakta oldukça zorlanırlar ve yakın çevresinden sürekli akıl alırlar. Planlı ve programlı hareket etmeyi severler, yemek yemeye düşkündürler. Üşenmezler ve atik bir yapıya sahiptirler. Duygularını profesyonel bir şekilde saklayabilirler, kimse onların aklından geçeni onlar istemediği sürece anlayamaz. Çok üzüldüklerinde bile genellikle  bu durumu en yakınlarına anlatmamayı ya da daha  sonra anlatmayı tercih ederler. Her ortama uyum sağlarlar ve herkesle iyi anlaşabilecek bir potansiyele sahiptirler. Anlatmaktansa dinlemeyi daha çok severler. Özelini kimse ile paylaşmazlar ve kendi içlerinde bir çok sır tutarlar.