Nefesleri kesen Karagümrük Galatasaray maçı bitti. Karagümrük Galatasaray maçında Galatasaray'ın kazandığı penaltı penaltı mı? Diagne yerde kaldığı pozisyonda topun başına geçen Diagne takımının beraberlik golünü attı.

6 Bankadan Ortak Açıklama: Banka Borçlarınızı Bu Bankalardan Hemen 100.000 TL'Ye Kapatın! 6 Bankadan Ortak Açıklama: Banka Borçlarınızı Bu Bankalardan Hemen 100.000 TL'Ye Kapatın!
Nefesleri kesen Karagümrük Galatasaray maçı bitti. Karagümrük Galatasaray maçında Galatasaray'ın kazandığı penaltı penaltı mı? Diagne yerde kaldığı pozisyonda topun başına geçen Diagne takımının beraberlik golünü attı. Spor severleri ikiye bölen penaltı pozisyonu doğru karar mıydı.

18 Aralık 2020 cuma günü oynanan Karagümrük Galatasaray maçında Galatasaray'ın kazandığı penaltı penaltı mı sorusu günlerce konuşulacak. Fenerbahçelilerin ve Beşiktaşlıların böyle penaltı mı olur demesi sonrası Galatasaraylılar net penaltı diyor.

Rıdvan Dilmen ve Ahmet Çakar'ın penaltı pozisyonuna yorumu illaki gelecektir ama ilk olarak futbol uzmanların bir çoğu net penaltı olduğunu ifade etti.

Sizce penaltı mıydı? Yorumlara yazabilirsiniz!