18 ile 25 yaş arasında olanlara, 35.000 TL ihtiyaç kredisi verecek bankalar yayınlandı! Nakit ihtiyacı olan kişilere müjdeli haber geldi! Son dakika kampanyasına katılacak kişiler, uygun faizlerle ödeme alacak!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!

18 ile 25 yaş arasında olanlara, 35.000 TL ihtiyaç kredisi verecek bankalar yayınlandı! Nakit ihtiyacı olan kişilere müjdeli haber geldi! Son dakika kampanyasına katılacak kişiler, uygun faizlerle ödeme alacak! 35000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere kamu bankaları ve özel bankaları tarafından yapılan kampanyada 36 ay vadeli nakit ihtiyaç kredisi kullanılacağı açıklandı. En düşük faiz oranlarından yararlanacağınız bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. 

Denizbank

Denizbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan kişiler, 18 ile 25 yaş arasında olması durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerindeyse 35000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi kullanabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 32 80 numarasına kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak gönderin. Denizbank Cebimde Kredi kampanyası başvuru sonucu 5 dakika içerisinde mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gelecek onay almanız durumunda da en yakın DenizBank şubesinden kredinizi gelir belgesiz kullanabileceksiniz. 

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı vatandaşları hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir. Genç yaşta olan ve sigortalı olarak çalışan kişiler başvurularını bu banka üzerinden yapmak istiyorsa, son işyerlerinde 6 aydır sigorta primleri yatıyor olması istenmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek işlemlerini yapacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası şubelerinden kimlik ve gelir belgesi ile birlikte işlem yapabilir. 

para (1)

İş bankası 

Kredi ihtiyacı olan vatandaşlar için iş bankası iş cep uygulamasını kullanmanız durumunda sizlere kredi verecek. Düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorsanız, bankanın internet bankacılığı uygulaması olan iş cep uygulaması üzerinden başvurunuzu hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, 35000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak işlem yapabilmektedir. ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapacağınız bu kredi kampanyasına katılabilir ve sizlerde düşük limitli kredi kullanabilirsiniz.