18 Mart 2022 Cuma İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İstanbul'da yarın okul var mı hava durumu nasıl olacak? İstanbul için yapılan yeni kar yağışı uyarısı sonrasında Veliler ve öğrenciler bu sorulara yanıt arıyor. Peki, İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı? 18 Mart Cuma İstanbul'da okullar tatil mi, İstanbul Valiliği kar tatili açıklaması geldi mi?

18 Mayıs 2022 İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul için yeni bir kar yağışı uyarısı daha yapıldı. Özellikle 18 Mart Cuma günü başlaması beklenen kar yağışının hafta sonu boyunca etkili olacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle de Veliler ve öğrenciler 18 Mart Cuma okullar tatil mi sorusunun yanıtını merak ediyor. Bugün İstanbul hava durumu en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Peki, 18 Mart 2022 Cuma İstanbul'da kar tatili var mı? İstanbul Valiliği kar tatili açıklaması yaptı mı? 18 Mart 2022 İstanbul hava durumu nasıl olacak?

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

18 Mart 2022 cuma İstanbul hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul için yeni bir kar yağışı uyarısı daha yapıldı. Geçtiğimiz hafta Sibirya’dan gelen soğuk hava dalgasının etkisi altına giren ve birçok ilçede yoğun kar yağışının görüldüğü İstanbul için yeni uyarı geldi. İstanbul'da 18 Mart Cuma günü başlaması beklenen kar yağışının hafta sonu boyunca da etkili olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji uzmanları ise bu haftaki kar yağışının geçtiğimiz hafta oranla biraz daha hafif olacağını söylüyor.

18 Mart Cuma İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul Valiliği kar tatili var mı?

Özellikle 18 Mart cuma İstanbul hava durumu konusunda kar yağışı uyarısı yapılması sonrasında Veliler ve öğrenciler hafta sonunda Okulların tatil olup olmayacağını sorgulamaya başladı. 18 Mart Cuma günü İstanbul'da Henüz bir kar tatili yok... Ancak hava durumu tahminlerine göre gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul Valiliği kar tatili açıklaması yapabilir. 18 Mart İstanbul'da yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtı geldi. İstanbul Valiliği son dakika kar tatili açıklaması yaptı, okullar yarın tatil!