18 Mart İstanbul'da kule yasağı var mı? İstanbul'da hafta sonu moto kurye yasağı var mı? 18 19 ve 20 Mart'ta İstanbul'da kuryeler yasaklanır mı? İstanbul'da kar yağışı yeniden etkili olmaya başladı. Geçtiğimiz hafta Aybar kar fırtınası nedeniyle İstanbul'da moto kurye getirilmişti. Peki, bu hafta sonu İstanbul'da moto kurye yasağı var mı? İstanbul'da hafta sonu kuryeler yasaklanır mı?

İstanbul'da geçtiğimiz hafta Sibirya üzerinden gelen kar yağışı günlerce etkili olmuştu nokta kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için İstanbul Valiliği bir dizi önlemleri almıştı. Bugün de yeniden etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle Valilik tarafından alınan önlemler merak ediliyor. Peki İstanbul'da bugün kurye yasağı var mı? 18 Mart 2022 İstanbul'da moto kurye yasak mı? Hafta sonu İstanbul'da moto kuryeler yasaklanacak mı?

18 19 ve 20 Mart'ta İstanbul'da moto kuryeler yasak mı? İstanbul'da soğuk ve yağışlı hava yeniden etkili olmaya başlarken istanbullular bu sorulara cevap aramaya başladı. Çünkü bu sabah saatlerinden itibaren Özellikle bazı ilçelerde yoğun kar yağışı etkili oluyor. Evlerine sipariş vermek isteyen vatandaşlar ise İstanbul'da moto kurye yasağı var mı? Hafta sonu İstanbul'da moto kuryeler yasaklanacak mı gibi sorulara cevap bulmaya çalışıyor. Peki, İstanbul'da bu hafta sonu moto kurye yasağı olacak mı?

18 Mart 2022 bugün İstanbul'da moto kurye yasağı var mı?

İstanbul'da bugün moto kurye yasağı bulunmuyor henüz Valilik tarafından böyle bir açıklama yapılmadı. Ancak kar yağışının şiddetini arttırması halinde motor kurye yasağı gelebilir. Yani 18 19 20 Mart'ta İstanbul'da moto kurye yasaklanabilir. İstanbul Valiliği’nden bir yasak açıklaması gelmesi durumunda sizlerle paylaşacağız...

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

İstanbul'da hafta sonu moto kurye yasağı olacak mı?

İstanbul'da meteoroloji tarafından yapılan yoğun kar yağışı uyarısı sonucunda kar yağışı Gece saatlerinde başladı ve bu sabah saatlerinde de devam ediyor. Bu nedenle moto kurye yasal gelmesi bekleniyor. Şu an için Valilik İstanbul'da uygulanan bir yasak kararı almadı ancak kar yağışının durumunu Buna göre ilerleyen saatlerde yasak kararı çıkabilir.

Meteoroloji ve AKOM uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM tarafından yapılan uyarılar sonrasında İstanbul'da 18 Mart cuma gecesi itibari ile kar yağışı başladı. Akom vatandaşları kar yağışına karşı hazırlıklı olmaları konusunda uyardı. 21 Mart pazartesi gününe kadar İstanbul'da yoğun kar yağışının süreceği tahmin ediliyor. Kar kalınlığının 28 santime kadar ulaşabileceği belirtiliyor.