18 ve 25 yaş arasında olanlara müjdeli haber var! Bu kişiler para ihtiyaçlarını artık bankalardan halledebilecekler

18 ve 25 yaş arasında olanlara müjdeli haber var! Bu kişiler para ihtiyaçlarını artık bankalardan halledebilecekler. Son dakika olarak verilen bu destek haberi ile birlikte, 18 ve 25 yaş arasında...

Ekonomi 16.07.2021 - 16:50 16.07.2021 - 16:50 Vural Pars

18 ve 25 yaş arasında olanlara müjdeli haber var! Bu kişiler para ihtiyaçlarını artık bankalardan halledebilecekler. Son dakika olarak verilen bu destek haberi ile birlikte, 18 ve 25 yaş arasında olanlara kredi imkanı tanınacak. İşte bankaların kendi internet siteleri üzerinden de yaptığı duyuru ile birlikte, nasıl onay vereceklerinin haberi...

Bankalardan ihtiyaç kredisi alırken çok yüksek limitler beklemeyin bu bankalar 50.000 TL'ye kadar sizlere kredi imkanı sağlıyor. Aldığınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade yapacaksınız. 18 ile 25 yaş arasında olan kişilerin ihtiyaç kredisi olarak alabilecekleri bu krediler kredi notu yüksek olan kişilere verilmektedir. Eğer daha önce bir bankadan kredi kartı kullandıysanız ve bu kullandığınız kredi kartları düzenli ödüyorsunuz kredi puanımız yüksek olacaktır. Kredi puanı yüksek olan kişilerde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedirler.

18 ile 25 yaş arasında olmanız durumunda verdiğimiz bankalardan online veya mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankalar hakkında bilgiler verelim.

Akbank 18 ve 25 yaş arasına kredi kampanyası

50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, Akbank üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusunu yapabilir.

Akbank 18 ve 25 yaş arasında olan kişilere ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi başvurusu yapacağınız zaman banka sizleri anında sonuç veriyor. İhtiyaç kredisi başvurusu online olarak yapılmaktadır. Kredi başvurusunu yapmak isteyen kişilerin daha önceden bu bankadan bir hesabı olması veya kredi kartını kullanması gerekiyor. Bu şekilde alacağınız bir internet bankacılığı şifresi ile birlikte Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Enpara 50.000 TL kredi kampanyası

Enpara Bankası üzerinden de 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi başvurusu için sizler den kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olmasını isteyecektir. Bu banka dijital bir banka olduğu için krediler online olarak veriliyor. İnternet sitesi üzerinden bankanın müşterisi olmasanız bile başvuru yapabilir onaylanması durumunda kendi iş adresinizde veya ev adresinizi de bu krediyi kullanabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa sigorta istemeden kredi notunuz da yüksekse, kredi başvurusunun mobil bankacılık üzerinden yapabiliyorsunuz. Kredi değerlendirmesi 5 dakika içerisinde yapılır ve size sonucu söylenir. Onay almanız durumunda da kredi hesaba yatar.

18-ve-25-yas-arasinda-olanlara-mujdeli-haber-var-bu-kisiler-para-ihtiyaclarini-artik-bankalardan1

ING Bank 18 ve 25 yaş arasındaki müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor

18 ve 25 yaş arasında olan kişiler çalışıyor veya öğrenci olması durumunda ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapabilir. Bunun için bankadan internet sitesine girmeniz gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak, Kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Bank sizin kredi modunuza göre faiz oranı uygulayan bankalardan birisidir. Kredi notunuz yüksekse bankadan düşük faizli ve özel kredi kampanyalarından yararlanırsınız. Banka yaşınıza göre 25 bin TL'ye kadar sizlere kredi verecektir. Eğer daha önce bu bankadan bir kredi veya kredi kartı kullandıysanız 50.000 TL kadar kredi başvurusunu online olarak internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Aldığınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı sunulmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@