Günümüzde vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar önemli kampanyalar yapıyor. 3280 numarasına SMS yollayan parasını alıyor.

3280'e cep telefonunuzdan SMS atmanız yeterli! 18 yaşından büyük olan herkese 50.000 TL yatıyor! Nakit ihtiyacı olanlar için bir büyük fırsatın yolu daha açılmış durumda görünmektedir. Her an hesabınıza ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarının yatmış olması beklenebilir. Hesaba paralar sabah iş saatinin başlaması ile yatmakta olduğunu lütfen unutmayınız. O yüzden gece hesabınızı kontrol etmek yerine sabah sekizden sonra kontrol etmeniz gerekmektedir.

Kimler O Ödemeyi Alabilecek?

Ödemeyi alabilecek kişiler Emekli Sandığı, BAĞKUR ya da SSK çalışanı ya da emeklisi olmak zorundalar. Emekli iseler aynı bankadan maaş çekiyor olmaları mutlaka gereklidir. Bu şartları yerine getirenler için Denizbank’ın hazırladığı kredi olanağını kullanmak mümkün görünmektedir. Bu şartları yerine getirenler kredi almak için ilgili bankaya başvurmak zorundadır.

Başvuru SMS ile de yapılabilmektedir. Gerekli SMS şu şekilde hazırlanıp yollanacaktır: TC Kimlik No, tam doğum tarihinizin (Gün, Ay, Yıl) Hazırladığınız SMS’i 3280 numarasına göndereceksiniz. Hemen size mesaj ile geri dönülecektir.

TC KİMLİK Numarası Son Hanesine Göre Ödemeler Var! 02468 ile Kimlik Numarası Bitenler 10.000 TL Ödeme Alıyor TC KİMLİK Numarası Son Hanesine Göre Ödemeler Var! 02468 ile Kimlik Numarası Bitenler 10.000 TL Ödeme Alıyor

Kredi alma olanağınız olup olmadığı, alacağınız kredi miktarı ve ikinci adımda ne yapmanız gerektiği size bildirilecektir. Ön başvuru bu kadar basit ve kolay olmaktadır.

Elbette en yakın Denizbank şubesine gidip başvuruda bulunmanızda mümkündür. Bu başvuruda bulunanlar kısa süre sonra kredisini alabilir. 

ilan365.net özel haber