18 yaşından büyük olan vatandaşlar için kampanya başlatan TEB Bankası, Hemen ödeme vereceğini açıkladı!

18 yaşından büyük olan vatandaşlar için kampanya başlatan TEB Bankası, yapmış oldu, yeni kampanyada 5 gün içerisinde işlem yapacak olan vatandaşları, nakit imkanı sağlayacağını açıkladı. TEB Bankası üzerinden sizlerde nakit kredi kullanmak istiyorsanız, 5 gün içerisinde yapmış olduğunuz tüm başvurularda, nakit kredi kullanabilmeniz için sizlere düşük faiz kredi verecek. TEB Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde işlem yapılarak hesaplarına ödemeler yapılacak.

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlara, TEB Bankası şubelerine gitmeden de cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi kullanabilmektedirler. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi kullanabilirsiniz. TEB Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada TC kimlik numarasını yazarak mesaj gönderen vatandaşlara kredi imkanı sağlanmaktadır. Sms ile kredi başvurusu yapacağınız numara ise 44 66 olarak bilinmektedir.