18000 TL'ye Kadar Sadece Kimlikle 18 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Rekor Başvuruya Ulaştı, Düşük Faiz Oranları

18000 TL'ye Kadar Sadece Kimlikle 18 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Rekor Başvuruya Ulaştı, Düşük Faiz Oranları var. Sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 18 ay vadeli bu krediyi...

Ekonomi 16.07.2021 - 17:31 16.07.2021 - 17:31 Vural Pars

18000 TL'ye Kadar Sadece Kimlikle 18 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Rekor Başvuruya Ulaştı, Düşük Faiz Oranları var. Sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 18 ay vadeli bu krediyi alabilirsiniz. Haber olarak yayınlanan ve bazı bankaların başlattığı bukampanya oldukça konuşuluyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra başvuru onayı almak istiyorsanız 18.000 TL krediler de kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Özellikle düşük faizli olarak kredi kullanacaksanız da bankalar ki sizin kredi notuna bakarak bu kredileri vermektedir. Bankalar kredilerinde normal ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ayrıca 3 ay ertelemeli olarak da sizlere kredi imkanı sunmaktadır. Kişiye özel faiz oranı uygulayan bankalar ile beraber başvuru yaptığımızda sizin kredi notunuza göre belirlenecek faiz oranları ile birlikte 18 bin TL kredi kullanırsanız.

Kredilerde 18 ay vade yapmanız mümkündür. Şimdi hangi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz bu konu hakkında sizlere bilgiler verelim.

TEB Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

18.000 TL 18 ay vade ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler 1.35 faiz oranı ile birlikte TEB bankasının 3 ay ertelemeli cepteteb ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmektedir. Kişiye özel faiz oranı uygulandığı için en düşük faiz oranı 1.35 olacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise daha yüksek faizlerden yararlanabilirsiniz. Kredi başvurusu için kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. 18 bin TL kredi kullandığınızda 18 ay vade olarak yaparsanız, 1160 TL aylık ödemeniz olacaktır.

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu

18.000 TL kredi kullanıp 18 ay vade yapan müşteriler de 3 ay ertelemeli kredi kampanyası yapan ING Bank sizlere 1.49 faiz oranı ile birlikte hizmet vermektedir. Kredi notunuza göre daha düşük faizler de de kredi kullanabilirsiniz.

Eğer kredi notunuz yüksekse banka sizlere hızlı bir şekilde onay verecektir. 18.000 TL kredi kullandığınızda aylık ödemeniz 1178 lira olacaktır. Kredi başvurusunda en yakın banka şubesinden bankanın internet bankacılığından ve bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

İş Bankası 18 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

İş Bankası üzerinden de 18 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 1.50 faiz oranı ile birlikte kredi hizmetinden yararlanacaktır.

18000-tlye-kadar-sadece-kimlikle-18-ay-vadeli-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-rekor-basvuruya-ulasti-1

Kredi başvurusu sonrasında banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte ayrıca kendi kredi notunuza göre kredi kampanyasına sokacaktır. İş Bankası kredi başvurusunu banka şubesinden internet sitesinden internet bankacılığından ve Banka ATM'si üzerinden yapabiliyorsunuz. Özellikle İşCep üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredilerinin onayını aldığında şubelere gitmeden 18.000 TL ve 18 ay vadeli kredilerin de kullanılabilirler. İş Bankası üzerinden bu krediyi kullanırsınız aylık ödemeniz 1179 TL olacaktır. İş Bankası üzerinden yüksek limtili kredi almak istiyorsanız, ipotek vererek bu banka üzerinden dilediğiniz limitle kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@