19 Aralık 2021 bugün hangi maçlar var? 19 Aralık 2021 bugün kimin maçı var? 19 Aralık 2021 bugünkü maçlar en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Peki bugün kimin maçı var?
Hafta sonu futbol tutkunları için yepyeni bir gün daha başlıyor. Bugün yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek maçlar ekrana gelecek. Peki 19 Aralık bugün hangi maçlar var? 19 Aralık 2021 bugünkü maçlar ve detaylar haberimizde…
Futbol heyecanını kaçırmadan takip etmek isteyen milyonlarca futbolsever sabah saatlerinden itibaren Bugün hangi maçlar var, Bugün kimin maçı var gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Ayrıca tuttukları takımın maçını kaçırmadan izlemek isteyen futbol Tutkunları maçların canlı yayın bilgilerini de merak ediyor. Peki 19 Aralık 2021 bugünkü maç programı belli oldu mu? 19 Aralık 2021 Bugün hangi maçlar var? işte 19 Aralık 2021 bugünkü maçlar...
19 ARALIK 2021 BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?
19 Aralık Pazar 13:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. – ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
19 Aralık Pazar 16:00 YUKATEL KAYSERİSPOR – GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
19 Aralık Pazar 16:00 GÖZTEPE A.Ş. – VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
19 Aralık Pazar 19:00 FENERBAHÇE A.Ş. – BEŞİKTAŞ A.Ş.
19 ARALIK BUGÜNKÜ MAÇLAR
13:00 Karşıyaka - Kırıkkale BA TFF 3. Lig Yayın Yok
13:00 Fatsa Bld. - Elazığspor TFF 3. Lig Altaş TV Ordu
13:00 Eskişehirspor - Ankara Demir TFF 2. Lig Es TV Eskişehir
13:00 Amedspor - Akhisarspor TFF 2. Lig Yayın Yok
13:00 Şanlıurfaspor - Kırşehir Bld. TFF 2. Lig Yayın Yok
13:00 Vanspor - İnegölspor TFF 2. Lig Yayın Yok
13:00 Gümüşhanespor - Edirnespor TFF 3. Lig Kadırga TV
13:00 68 Aksaray Bld. - Bayrampaşa TFF 3. Lig Kanal 68
3:30 Gençlerbirliği - Menemenspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
13:30 Ç.Rizespor - Y.Malatyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
14:15 Cambuur - Heerenveen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
14:30 Fiorentina - Sassuolo İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
14:30 Ac. Clinceni - Chindia Targoviste Romanya Liga 1 Bilyoner TV
14:30 Gornik Leczna - KGHM Zaglebie Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
15:00 Everton - Leicester City İngiltere Premier Lig (Ertelendi) Yayın Yok
15:00 Galatasaray - Sivasspor Turkcell Kadınlar Futbol Ligi GS TV
15:30 Hannover 96 - Werder Bremen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
15:30 Karlsruhe - Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
15:30 Jahn Regensburg - Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
15:30 Club Brugge - Anderlecht Belçika Pro League Tivibu Spor, Bilyoner TV
15:45 Marsilya - Cannet Rocheville Fransa Kupası Bein Sports beIN Connect
15:45 Red Star - Monaco Fransa Kupası Bein Sports beIN Connect
16:00 Bursaspor - Bandırmaspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
16:00 Tuzlaspor - Manisa FK Spor Toto 1. Lig TRT Avaz, Bein Sports Max 2
16:00 Granada - Mallorca İspanya La Liga Smart Spor HD ,Spor Smart ,Bilyoner TV
16:00 Fuenlabrada - Real Oviedo İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
16:00 Kayserispor - Gaziantep FK Spor Toto Süper Lig Bein Sports 3
16:00 Göztepe - Fatih Karagümrük Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
16:00 Olympiakos - Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
16:00 Alessandria - Parma İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Brescia - Cittadella İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Duisburg - Osnabruck Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
16:15 Lugano - Young Boys İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
16:30 Feyenoord - Ajax Hollanda Eredivisie Bilyoner TV, Vole App
16:30 G.A. Eagles - NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
17:00 Spezia - Empoli İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
17:00 Wolverhampton - Chelsea İngiltere Premier Lig S Sport Plus
17:00 Newcastle - Manchester City İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
17:00 Dragovoljac - Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Cluj - Arges Romanya Liga 1 Bilyoner TV
17:00 Lech Poznan - Gornik Zabrze Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
17:00 Slovan Liberec - Ceske Budejovice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:00 Sigma Olomouc - Fastav Zlin Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:00 Teplice - Mlada Boleslav Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
17:30 Freiburg - B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
18:00 Ponferradina - Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
18:00 Real Zaragoza - Tenerife İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
18:00 Hibernian - Celtic İskoçya Lig Kupası S Sport Plus
18:00 KAS Eupen - Charleroi Belçika Pro League Bilyoner TV
18:00 Lierse - RWDM Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
18:15 Athletic Bilbao - Real Betis İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
18:15 Perugia - Ternana İtalya Serie B Bilyoner TV
18:30 Basel - Grasshoppers İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
18:30 Sion - FC Lausanne İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
18:45 RKC Waalwijk - PSV Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
19:00 Kocaelispor - Eyüpspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
19:00 Fenerbahçe - Beşiktaş Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
19:00 Zilina - Slovan Bratislava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
19:30 Köln - Stuttgart Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
19:30 Tottenham - Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
19:30 Hajduk Split - Osijek Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
19:30 Legia Varşova - Radomiak Radom Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
20:00 Sampdoria - Venezia İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00 Torino - Verona İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
20:00 Benfica - Maritimo Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00 Boavista - Moreirense Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
20:00 Banik Ostrava - Slavia Prag Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
20:15 Cartagena - Mirandes İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
20:15 Huesca - Alcorcon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
20:15 Real Sociedad B - Valladolid İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
20:30 Getafe - Osasuna İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
20:30 Genk - Antwerp Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
20:30 Panathinaikos - Giannina Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
20:30 PAOK - Asteras Tripolis Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
20:30 Benevento - Monza İtalya Serie B Bilyoner TV
21:30 Sepsi - Steaua Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner TV
22:00 Vizela - Porto Portekiz Liga NOS S Sport Plus,Bilyoner TV
22:00 Westerlo - Virton Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
22:45 Milan - Napoli İtalya Serie A S Sport Plus,S Sport 2,Bilyoner TV
23:00 Real Madrid - Cadiz İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
23:00 Leuven - Standard Liege Belçika Pro League Bilyoner TV
23:10 Feignies Aulnoye - PSG Fransa Kupası Bein Sports 2