19 Kasım burç yorumları - 19 Kasım 2020 Perşembe Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

Astroloji uzmanları tarafından 18 Kasım burç yorumları açıklandı. Peki, 18 Kasım burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Venüs, hangi burçları aşk ve ilişkilerde destekleyici rol üstlenecek? Jüpiter finansal konuları nasıl etkileyecek? İşte

Gündem 18.11.2020 - 22:05 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Astroloji uzmanları tarafından 18 Kasım burç yorumları açıklandı. Peki, 18 Kasım burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Venüs, hangi burçları aşk ve ilişkilerde destekleyici rol üstlenecek? Jüpiter finansal konuları nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

19 Kasım 2020 Perşembe Burç Yorumları!

Kasım ayının üçüncü dönemine Jüpiter ve Venüs arasındaki sert etkileşim damga vuruyor. Özellikle aşk ve ilişkiler alanında tüm burçların dikkatli ve kontrollü şekilde ilerlemesinin önemi artıyor. Astroloji uzmanları tarafından günlük, haftalık ve aylık burç yorumları açıklanmaya devam ediyor. Kasım ayı gökyüzü hareketleri açısından son derece önemli bir süreç olarak karşımıza çıkıyor. Şansın gezegeni Jüpiter’in konumu itibariyle burçları destekleyici bir rolde olduğu görülüyor. Finansal ve kariyer odaklı alanlarda yeniliklere hazırlıklı olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Kasım ayının son gününe kadar etkilerini hissettirecek olan Yeni Ay, 15 Kasım’da Akrep burcunda meydana gelmişti. Yeni Ay’ın Akrep burcunda olmasının da önemli etkileri bulunmaktadır. Zira, Akrep temasının güçlenmesine katkı sağlayan bir hareket olarak değerlendiriliyor.

Aynı zamanda Güneş’te hafta boyunca Akrep burcunda bir ileri bir geri hareket etmeye devam edecek. Merkür ve Uranüs arasındaki etkileşimden de söz etmemiz gerekiyor. Zira, bu süreçte iletişim alanındaki gelişmeler hayatınızın merkezine oturmaya başlayacaktır. Ağzınızdan çıkan sözcükleri çok iyi seçmeniz gereken bir dönem yaşayacaksınız. İletişim alanındaki krizler hayatınızın diğer yönlerini de etkileme gücüne sahiptir. Huzursuzluk ve kararsızlık gibi duygular arasında gidip gelebilirsiniz. Anlık öfke patlamaları, ifade yetersizliğinden kaynaklanan sorunlar, arkadaş ilişkileriniz üzerinde etkili olacaktır. Tahammül seviyenizin azalmaya başladığını hissedebilirsiniz. İnsanlara karşı sert tepkiler vermekten çekinmeyeceğiniz, radikal hamlelerde bulunarak çevrenizdeki kişileri şaşkınlığa sürükleyebileceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda duygu karmaşası yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Özellikle 19 Kasım tarihi tüm burçlar için kritik önemde olacaktır. Çok dikkatli hareket etmeye özen göstermelisiniz. Aksi halde ileride pişmanlık duyabilirsiniz.

Merakla takip edilen 19 Kasım burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak cephesinde miskinlik ve enerji düşüşü yaşanabilir. Yaşadığınız hayatı sorgulamaya başlayacağınız bu süreçte önceliğiniz parasal kazançlarınızı yükseltmek olacaktır. Bu yüzden kendinizi çok zorlayabilirsiniz. Özellikle Başak burçlarının paraya olan ilgileri artmaya başlıyor. Daha yüksek meblalarda kazanç sağlamak isteyen Başak burçları çalışma tempolarını yükseltiyor. Lakin, bu durum sosyal hayatlarının sekteye uğramasına ve tek düzeliğe neden olabilir. Enerjinizi tek bir alana odaklamak yerine dağıtmayı düşünebilirsiniz. Duygusal konulardaki çekingenliğiniz nedeniyle geri planda kalabilirsiniz. Akrep burcu temasının en temel özelliklerinden birisi de hırs ve tutkuyu artırmasıdır. Dolayısıyla, bu süreçte libidonuzun yükseldiğini hissedebilirsiniz. Boğa burçları açısından aşk hayatlarındaki sorunları çözüme kavuşturmak önem kazanmaya başlıyor. Sorunlarınızı halının altına süpürmek yerine yüzleşme yolunu tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir yalnızlığın sahte bir ilişkiden değerli olduğunu düşünmeye başlayacaksınız.

Kendinizden ödün vermeyi bırakarak hayatınızda yeni bir dönemin startını verebilirsiniz. Su grubu burçları Akrep, Balık ve Yengeç açısından sancılı ve sorunlu bir gün yaşanabilir. Güneş ve Ay’ın aynı gezegende bulunmasının olumsuz etkilerini hissedebilirsiniz. Akrep burçlarının kafalarında birden fazla planları bulunuyor. Lakin, nereden ve nasıl başlayacakları konusunda kararsızlık yaşayabilirler. Ani kararlar vermeye meyilli olacağınız bu süreçte acele etmenizin bedelini ödemek istemiyorsanız sakin kalmaya odaklanmalısınız. Balık burçlarının aile içi ilişkilerinde iletişim konusunun önemi artıyor. Özellikle kardeşler arasındaki sorunlardan dolayı huzursuzluk yaşama ihtimalleri bulunuyor. Geri dönüşü olmayan sözcükler sarf etmeden önce sakinleşmeye çalışmalısınız. Ailenize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda aile bağlarının öneminin yükseldiği bir döneme giriyorsunuz.

19 Kasım 2020 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:
Bugünlerde ne istediğiniz biliyor havalarında dolaşmanız, ailenizden tepki almanıza neden olabilir. Fakat siz de biliyorsunuz ki, kendinizin çizerek ortaya koyduğu sistemlerinizin, disiplin prensipleri olarak yaşama uyarlanması güzel ve sizi başarılı kılıyor. Olayların doğası gereği alacağınız tepkiler olacaktır.

19 Kasım 2020 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:
Yakın ilişkilerinizde duygusal davrandığınız zaman, kaybettiğinizi bilmenize rağmen, içgüdüsel olarak isteklerinize duygularınızı frenleyemiyorsunuz. İçinizde enerji patlaması var. Yapmak istediğiniz şeyler sadece kendi özeliniz fakat toplumsal baskıyı üzerinizde hissetmek canınızı sıkıyor.

19 Kasım 2020 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:
Duygusal konularla maddi konularınızı karıştırmamanız gerekiyor. Maddi dengelerinizi mükemmel bir şekilde planlayacaksınız. Satın alma konusunda yeni planlara ihtiyacınız olacak. Bazı masraflar için henüz çok erken. Şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.

19 Kasım 2020 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:
Coşkularınızda sınırlarınızı aşmamalısınız. Sürekli değişen şartlar yüzünden bulunduğunuz ortamlardan sıkılabilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanlara isyankar davranıyorsunuz. Partnerinizin davranışları, aklınızın karışmasına neden olacak. Bugün karşı tarafı dinlemeyi öğrenirseniz ondan çok şey öğreneceksiniz.

19 Kasım 2020 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:
Çevrenizdeki kişilerin değişim yaşadığı konusunda ısrarcı tutumunuz yanlış. Bugün, dostlarınıza karşı haksızlık yaptığınızı anlayacaksınız. Sosyal yaşantınızdaki kargaşadan kurtulmak istiyorsunuz. Doğal yapınızdaki, olayları abartma huyunuzdan bir türlü vazgeçmiyorsunuz. Olaylara kayıtsız kalmak istemeyebilirsiniz.

19 Kasım 2020 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:
Ailenizle ilgili geçmiş olaylara takılı kalmanız olumlu gelişmiyor. Özel duyguların kıymetini sizden başka kimse bilemez. Geleneksel yapınızı onların istekleri dahilinde kullanacak ve aile bağlarınızın güçlenmesine neden olacaksınız. Duygusal birlikteliğinizi destekleyen küçük yollar söz konusu olacak.

19 Kasım 2020 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:
Liderlik duygularınızla da özdeşleşen yaratıcı yönünüzü sergileyebildiğiniz sürece mutlusunuz. Bugün, değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız bazılarına ters gelebilir. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz.

19 Kasım 2020 Perşembe AKREP Burç Yorumu:
Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kaldığınızı görebilirsiniz Bugün olumlu günlerinizden biri. Ay, kombinasyon burcunuz Yengeçte a ilerlerken, sizin hareketli ve çalışkan yönlerinizi daha da geliştiriyor.

19 Kasım 2020 Perşembe YAY Burç Yorumu:
Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Bugün yoğun duygularınızı saklama gereği duyarken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Rutin işlerinizi biraz daha renklendirebilirsiniz. Sosyal yönünüzü daha ön plana çıkararak olaylara yaklaşmaya çalışın.

19 Kasım 2020 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken duygularınızda daha sabit davranmak istiyor ve partnerinizin düşüncelerine saygı göstermeyi unutuyorsunuz. Bugün onun kırılganlığı karşısında sizin duygusal tepkileriniz farklı olacaktır. Onun, yaşam gereksinimleriniz karşısındaki felsefenizi anlamasına yardımcı olun.

19 Kasım 2020 Perşembe KOVA Burç Yorumu:
Bugün çevresel olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere tepkileriniz belli etmek istemeyebilirsiniz. Gerilimli olduğunuz zaman açık havaya çıkarak kısa yürüyüşler yapmalısınız. Geçmişten bir arkadaşınızla karşılaşarak, eski günlerin dedikodusunu yapacağınız bir gün yaşayacaksınız.

19 Kasım 2020 Perşembe BALIK Burç Yorumu:
Duygusal konularda geçmişe özlem duymanız için hiçbir neden yok. Fakat siz yine eskilere takılacaksınız. Bugün çok fazla duyarlı ve romantik davranmak isteyebilirsiniz. Sizi yanlış anlamalarını istemiyorsanız, düşüncelerinizi karşı tarafın yaptığı gibi siz de gizlemelisiniz. Huzurunuzu bozmamalısınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@