19 Yaşından Büyük Olan Herkese Müjde Var! 14.250 TL Ödeme Yapılacak! Son Dakika haber...

19 Yaşından Büyük Olan Herkese Müjde! 14 250 TL Ödeme Yapılacak! Kampanyaya Kimler Katılacak? Detaylar sizler için araştırıldı…

14 250 lira tutarında ödeme almak isteyenler başvuru yapabilirler. Kampanya katılım sağlamak için başvuruda bulunanlara uygun faiz oranları ile işlem yapılacak. Nakit kullanmak isteyen vatandaşlar TC vatandaşı olması ve 19 yaşından büyük olması durumunda kampanyadan faydalanabilecek. Ödemeye hak kazanmak için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar kredi için banka şubesine gitmeden SMS yöntemi ile başvuru yapabilecek.

Son dakika kampanyası olarak yansıtılan kredi kampanyasından ödeme almak isteyen vatandaşlar gerekli şartları yerine getirmeleri gerekecek. Kredi notunun yüksek olması aranan şartlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Özel bankalar tarafından sağlanan kampanyaya başvuru yaparak hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI SGK, SSK, Bağ-Kur, EYT emeklisine tek sefere mahsus ödeme! Garanti BBVA PROMOSYONDA ÇILDIRDI

14 250 TL Ödeme İçin Hemen Sonuç Veriyor! 

Denizbank tarafından verilecek olan kampanyaya katımlı sağlamak isteyenler banka şubelerine gitmeden başvurularını yaparak onay alabilecek. Sonuçlar belli olmadan SMS yolu ile onay alınabilecek. SMS yöntemi ile başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, KREDİM yazarak boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını 3280 nolu numaraya mesaj olarak atabilirler. Uygun faiz oranları ile kredi kullanımına hak kazanılırı.

Denizbank üzerinden başvuru yapıldığında 36 aylık vade seçenekleri vatandaşlara sunuluyor. Mobil uygulama üzerinden kredi imkânı da mevcut. Bankanın mobil uygulamasına girilerek onaylanmış olan kredi tutarını hesaplara hemen aktarabilirsiniz. 

TEB Bankası 14 250 TL Ödeme Yapacak

TEB bankası üzerinden yapılacak olan 14 250 lira tutarındaki nakit ödeme için başvuru yapabilirsiniz. Banka bu konuda sizlere hemen sonuç bildiriyor. Banka SMS üzerinden başvuru almaktadır. TC kimlik numaranızı 4466 nolu numaraya mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde başvuru yapıldığında hemen onay alabileceksiniz. Başvuru sonucunda bankadan onay alınması halinde ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme fırsatı sunuluyor. 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli 14 250 lira tutarındaki kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için TEB bankası ve TEB ATM lerinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.