1.99 faizlerle ihtiyaç kredisi kısa süre sürecek! O bankadan harika bir kampanya bugün başladı!

Emekli Tahsis No Sonu 2, 4, 6, 8 Olanlara Özel Müjde! Emekli Tahsis No Sonu 2, 4, 6, 8 Olanlara Özel Müjde!

Alışveriş tutkunlarına müjde! Yapı Kredi ve Chippin işbirliği, Arçelik ve Beko ürünlerine dair yepyeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. World PAY Alışveriş Kredisi ile gerçekleştirilen Arçelik bayi alışverişlerinde, kullanıcılar %1,99 faiz oranı ve 10 ay vade avantajından faydalanabilecekler. Bu kampanya, sadece Kasım ayı sonuna kadar geçerli olup, Arçelik ve Beko markalı ürünlerde avantajlı alışverişin kapılarını aralıyor.

Yapı Kredi müşterileri, Chippin uygulaması aracılığıyla Arçelik üye işyerlerinde 50.000 TL'ye kadar yapacakları harcamaları, World PAY Alışveriş Kredisi kullanarak %1,99 faiz oranıyla 10 ay vadelendirebilirler. Bu özel kampanya, alışveriş tutkunlarına hem uygun faiz oranları hem de uzun vadeli ödeme imkanı sunuyor.

Chippin üzerinden World PAY Alışveriş Kredisi ile yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya, Kasım ayı sonuna kadar devam edecek. Arçelik ve Beko markalı ürünlerde geçerli olan bu fırsat, alışveriş tutkunlarının bütçesine önemli bir nefes aldıracak.

Chippin'in sunduğu bu avantajlı kampanya kapsamında, alışveriş tutkunlarına belirli ürünler için farklı vade süreleri sunuluyor. Yasal düzenlemelere göre, bilgisayarlar ve 12.000 TL altındaki cep telefonları için maksimum vade süresi 12 ay iken, tabletlerde maksimum vade 6 ay ve 12.000 TL üzerindeki cep telefonları için 3 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde ise maksimum vade süresi 36 aydır.