Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. 2-3 ve 4 kişilik tüm ailelere TC kimlik no üzerinden 21.000 TL veriliyor. Başvuru yapmak ise oldukça kolay. Sakın kaçırmayın. 

Son dakika güzel haberler sonrasında yeni bir gelişme daha vatandaşları mest etti. 2-3 ve 4 kişilik tüm ailelere TC kimlik no sağlaması halinde 21.000 TL ödeme yapılıyor. TC kimlik numarası kredi alma işlemlerinde oldukça önem arz eder. Bu anlamda 2 özel bankadan çok öenmli bir kampanya startı verildi. İkamet ettiğiniz ilde bu kampanyalara icabet edebilirsiniz.  21000 TL 3 sene vadeli Tüketici kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. T.c. kimlik numaranız üzerinden gerçekleştireceğiniz sorgulama ardından Denizbank ve Garanti Bankası sizlere 21.000 TL gelir belgesiz şartsız anında paranızı hesabınıza yatırıyor.  Garanti Bankası ve Denizbank'ın resmi internet siteleri üzerinden başvuru yapabilmek için 16 yaşından büyük olma şartı sağlanmalıdır. Ayrıca kredi noyunuzda 1200 civarında olmalıdır. 

Garanti Bankası bağlamında bireysel kredi alma şartları nedir?

Garanti Bankası üstünden acil tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar Cep telefonlarından mesaj atarak anında ne kadar kredi onayı aldığını görebilir. Kendi Cep telefonunuz üstünden kredi yazıp boşluk bırakıp kimlik numaranızı aratarak 444 0 335 numarasına mesaj olarak gönderirseniz Garanti Bankası tarafından sağlanan kredi kampanyasına girebilirsiniz. Tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 3 dakika içinde Kredi sonucunu Akbank üstünden öğrenmeleri halinde SMS ile kredi onay mesajı alırsa en yakın Akbank şubesine giderek oradan kredi kullanabilir. 16 yaşından büyük olan ve banka kredi notu makul olan vatandaşlar süratli bir şekilde Kredi alabiliyor. 

Garanti Bankası üstünde hesabı olan vatandaşlar ise Garanti Bankası uygulamasına giriş yaparak buradan tüketici kredisi başvurusunda süratli bir şekilde gerçekleştirebilir. 

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Denizbank 21.000 TL nakit kredi müracaatı ve şartları

Denizbank bağlamında da tıpkı Garanti Bankası gibi kredi işlemleri oldukça kolaydır. Müracaat yaparak 21.000 TL kredi almak isteyen bütün kişilerin kimlik numarasını 3280 numarasını mesaj olarak göndermeleri halinde bankadan kredi müracaatı kolayca yapabilirsiniz. 

Kendinize ait olan cep telefonunuzun kısa mesaj yani sms kısmına gelerek kimlik numaranızı bu numaraya gönderdikten sonra aşağı yukarı 2 dakika içinde banka sizin t.c. kimlik numaranız üzerinden kredi derecelendirmesi bağlamında hesabınza istediğiniz tutar anında geçiyor.