Bankalardan Ödeme Haberi Geldi! Akbank ve diğer bankalardan ödeme haberi duyuruldu!

Akbank ile 2 banka müjdeyi verdi. Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için 10 bin lira tutarlı nakit ödeme yapacak. Genel müdürlük tarafından yetki verildi. Başvuru yaparak bu ödemeden faydalanabilirsiniz. Sadece ATM üzerinden alınacak olan 10 bin lira tutarlı kredi için Akbank ve iki banka anlaştır. Genel Müdürlük tarafından onaylanan tutarı başvuru yaparak hemen kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar,  Akbank’ın yanı sıra İşbank ve Finansbank üzerinden de kredi kampanyasına katılabilir. 10 bin liralık kredi için ATM den işlem yapılabilir. Başvuru yaparak krediyi kullanmak isteyenler, bankaların belirlemiş olduğu banka kredi politikalarını benimsemeleri gerekir. Hızlı kredi kullanımı için bu şartların sağlanmış olması gerekir.

İş Bankası Kredi Kampanyası

İnternet sitesinde duyuru yapan İşbank, vatandaşa hızlı bir şekilde kredi onayı verecek. Krediye başvuruda bulunmak isteyen kişiler, bu banka üzerinde hesabı olması gerekir. Hesabın olması durumunda istedikleri anda uygulama üzerinden başvuru yaparak krediyi kullanabilirler. Başvuru için kredi notunun 1100 ve üzerine olması gerekir. 36 aya varan vade ile ilk taksit ödemesi 3 ay ertelemeli olarak vatandaşlara kullandırılacak. İhtiyaç kredisine katılmak isteyen herkes şartları sağlamaları halinde başvuru yapabilecek.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi

Qnb Finansbank yapmış olduğu kampanyalar ile ön planda yer alıyor. İhtiyaç kredisi kampanyasında SMS yöntemini kullanan vatandaşlara 10 bin lira tutarında kredi kullandıracak. Kredi için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar SMS yöntemi ile başvuruda bulunabilir. TC kimlik numarası 5030 nolu numaraya mesaj olarak atılarak başvuru yapılabilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank, kendi bankasında hesabı bulunan müşterilerine yeni bir kampanya başlattı. Müşterilerin en yakın banka şubesine giderek başvuru yapmaları halinde başvuruları hemen kabul edilecek. Bana üzerinden ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyenler şartları sağlamaları halinde diledikleri zaman krediyi kullanabilecek. Banka üzerinden ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak isteyenler, bankanın internet sitesini kullanabilir. Siteye girilerek başvuru formu doldurulmak sureti ile başvuru yapılabilir. En düşük faiz oranları ile işlem yapılabilir.