2 Bankadan nakit isteyenlere duyuru var! Banka 48.000 TL'yi anında ödeyecek!

Denizbank ve QNB Finansbank'ın başlattığı yeni kampanyada, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

Denizbank ve QNB Finansbank ile hesabı olan tüm vatandaşlar ile hesabı olmayan ve banka kredi politikalarına uyan tüm vatandaşlar, ihtiyaç halinde kredi kullanmak istedikleri takdirde bu iki banka üzerinden işlem yapabilirler. ekonomik zorluklar.

Denizbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni kampanyada, ihtiyaç kredisi kullanacak kişilere, belirtilen politikalara uymaları halinde gelir belgesiz ve 36 ay vadeli 48000 TL nakit kredi ödeneceği açıklandı.

48000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

48000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar için bu iki banka üzerinden en kolay kredi başvuru yöntemi cep telefonunuzdan mesaj atarak kredi başvuru yöntemidir. Denizbank'tan SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredimi yazıp bir boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün, ay, yıl olarak girdikten sonra 32 80'e mesaj gönderin. Denizbank 32 80 numara Cebimde Kredi kampanyası olarak sizlere sunulmaktadır.

TC Kimlik numaranızı 50 48'a mesaj olarak iletmeniz durumunda SMS ile işlem yaparak Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusuna katılabilirsiniz. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen tüm vatandaşlar, bankaların belirli kredi politikalarına uymak kaydıyla aynı gün içerisinde işlem yaparak kredi ödemesi gerçekleştirebilmektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile katılmak isteyen ve kredi başvurusunu hızlı bir şekilde almak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç veriyor.

Denizbank'tan kredi almak istiyorsanız ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu bankaların kredi kampanyalarına dilediğiniz zaman başvurularınızı yaparak katılabilirsiniz. QNB Finansbank ise özellikle yaptığı kampanyalarda banka şubelerine gidip kimlikleri ile işlem yapacak tüm vatandaşlar için aynı gün içinde işlem yapacağını duyurdu.