Televizyon ekranranlarında deprem! 2 dizi sabah saatlerinde final kararı aldı! 2 dizi sezon sonu final kararı netleştirdi! Televizyon tarihinde görülmemiş reyting sonuçları sonrası ekrandan peş peşe kötü haberler geliyor! Reyting sonuçları sonrası televiz

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
Televizyon ekranranlarında deprem! 2 dizi sabah saatlerinde final kararı aldı! 2 dizi sezon sonu final kararı netleştirdi! Televizyon tarihinde görülmemiş reyting sonuçları sonrası ekrandan peş peşe kötü haberler geliyor! Reyting sonuçları sonrası televizyon ekranında final dönemi başlıyor!

Teşkilat rekor kırdı!Teşkilat dizisi 14 Mart reyting sonuçları muhteşem bir yükseliş yaparak. 15,67 reyting alarak 2021 yılının en yüksek reyting seviyesine ulaştı! Ancak Teşkilat dizisi 2 diziyi apar topar, 2 diziyi sezon sonu final kararı aldırdı!

Arıza final yapıyor!

Pazar akşamları Teşkilat öncesi en çok izlenen dizi konumumunda olan, Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi yıldız isimleri kadrosunda yer aldığı Arıza dizisinden final kararı geldi! Arıza pazar akşamları en çok reyting kaybına uğrayan diziydi. Show TV yeni dizi hazırlıkları nedeniyle Arıza dizisini bitirme kararı aldı!

Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ayça Ayşin Turan başrollerinde yer aldığı Arıza dizisi tarihte görülmemiş şekilde yarı yarıya reyting kaybı yaşayarak 2,88 reyting seviyesine düştü! Show TV pazar akşamlarına Kırmızı Kamyon dizisini hazırlıyor. Show TV hafta sonu için hazırladığı Kırmızı Kamyon dizisi için ya Kuzey Yıldızı ya Arıza bitecekti ve biten dizi Arıza oldu!Arıza dizisi 2 hafta sonra final yaparak yayın hayatını tamamlıyor!

Kefaret düştü ancak 2. dizi olsa! Sezon sonu bitiyor!

FOX TV ekranlarında veda eden dizi Sen Çal Kapımı olması kesinleşmesi sonrası Kefaret dizisi ve Son Yaz dizilerinden biri daha bitecekti. Son yaz ayakta kalmayı başarırken, Kefaret dizisi bu hafta düşüşe geçse de pazar akşamların en çok izlenen 2. dizisi konumunda.FOX TV yetkileri daha önce de Kefaret final yapıyor olarak ilan365.net yazdığı haber sonrası bizlere ulaşmış, sezon sonuna kadar hikayemiz ne olursa olsun bitmeyecek diyerek haberimizi düzelttirmişti. Sabah iade ziyaret olarak Kefaret yetkileriyle görüştük. Projemiz bir sezonluktu ve sezon sonu bitecek cevabı aldı! Kefaret dizisi 4,93 reytingle ayakta kalmayı başarıyor! Kefaret dizisi bitmesi tek nedeni Savaşçı pazar yayınlanma isteği olduğunu söyliyelim.

Menajerimi Ara sezon sonu bitiyor!

AB reytingleriyle ayakta duran Menajerimi Ara sezon sonu bitiyor. Menajerimi Ara dizisi totalde 2 reytinglere kadar düşerken AB reytingleri apar topar değil sezon sonuna kadar devam dedirtiyor. Yine ilan365 yazdığı Menajerimi Ara final yapıyor haberi sonrası Star TV'den açıklama gelmişti.Ay Yapım tüm dünyada çok izlenen uyarlama Menajerlik dizisi Türkiye'de tutmadığını farkında. Menajerimi Ara dizisi Star TV için ekran macerasını tamamlayacak ancak Puhutv'de devam edebilir. Fi dizisiyle ilk internet dizisi yapan ve sektörden çekilen Puhutv Menajerimi Ara dizisi yayınlayacak gibi duruyor!

Menajerimi Ara dizisi sezon sonuna kadar devam ediyor!

Hercai final kararı aldı!

Ve ATV'den günlerdir beklenen karar geldi! ATV ekranların sevilen dizisi Hercai final kararı aldı. Hem ATV hem yapım ekibi günlerdir direndiği Hercai dizisi bitiyor.

Yıl dönümünde final kararı!

Hercai dizisi dün akşam yıldönümünde ekranlara geldi. İlk bölüm reytinglerde 5,85 reyting alan Hercai, 1,18 reytingle 48. sıraya kadar düştü. Akın Akınözü ve Ebru Şahin başrollerinde olduğu dizi senaryo kötülüğü ve tekrarlayan senaryolar nedeniyle bitiyor!Ekranlarında Menajerimi Ara ve Kefaret sezon sonu bitecek olurken, Hercai ve Arıza ışık hızıyla final yaparak yayından kaldırılıyor!