2 Dizi Birden Final Bölümünü Çekti! Fox Tv ve Star'dan Üzen Kararlar!

Final üstüne final! 2 dizi birden final yapıyor! Masumiyet ve Kağıt Ev'de sona gelindi.

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 21:27 17.05.2021 - 22:07 Ece Sahan

2 dram dizisi birden bitiyor. Fox TV ve Star Tv'nin sevilen 2 dizisi final kararı aldı.  

Hayranlara kötü haber! Yaz sezonuna hazırlanan kanallar dizilerini birer birer bitirmeye devam ediyor. Fox Tv büyük umutlar ve yüksek kaşelerle çektiği Masumiyet dizisinin final bölmünü çekti! Star Tv'de büyük umutlar bağladığı Kağıt Ev'de istediğini bulamayınca final kararı aldı.

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, İrem Orhun, İlayda Alişangibi isimlerin yer aldğı Masumiyet dizisi ilk bölümü büyük yankı oluşturmuştu. Ancak dizi daha sonra istediği başarıyı yakalayamadı.

MASUMİYET YASAK ELMA'NIN REYTİNGLERİNİ TOPLAYABİLDİ Mİ?

Masumiyet dizisi ilk bölümlerinde her gün okuduğumuz kadın cinayetlerine dair bir konuyla ses getirsede daha sonra etkiyi sürdüremedi. Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ gibi kaşesi yüksek oyuncuların yer aldığı dizi reytinglerde aynı etkiyi gösteremeyince yapımcı ve kanal dizinin reytinglerin kötü omadığı halde kaşeleri çıkarmadığı gerekçesiyle dizinin finaline karar verdi. 

Masumiyet dizisi Çarşamba gününden Yasak Elma'nın sezon arasına girmesiyle Pazartesi gününe alındı. Ancak dizinin final kararı değişmedi. Masumiyet dizisi final bölümü ile önümüzdeki haftalarda izleyicisine veda edecek. 

Zengin bir ailenin oğlunun nişanlısını aldattığı genç kız sevgilisinin öldürme şüphesiyle başlayan dizide Ela'yı öldürmek isteyen kim bölümleri izleyicileri kendinden uzaklaştırdı. Dizi son günlerde sadece Hülya Avşar'a uygulanan gençleştirme efekti ile gündeme geldi. 

KAĞIT EV DAHA FAZLA DAYANAMADI!

Bir kötü haber de Star Tv'nin yeni dizisi Kağıt Ev'den geldi. Erdal Beşikçioğlu, Nur fettahoğlu, Tuvana Türkay ve Can Nergis gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi beklenildiği etkinin yanından bile geçmeyerek reytinglerde dibe vurdu. 

Kağıt Ev dizisi ilginç konusuna rağmen, fazla durağan ve pskiolojik gerilim tarzı ile Türk izleyicisini kendisine çekmeyi başaramadı. Kağıt Ev dizisi Erdal Beşilçioğlu'nun şansını yine kıramadı. Dizilerden yanan şansız olan Beşikçioğlu'nun bu diziside ekranlara yakında veda etmeye hazırlanıyor. 

Babasının sevgilisi sanarak evlerinde çalışan Gülsüm'ün başarılı kızını öldüren psikolojik sorunları olan Cemre'nin suçunu gizleyen Hukuk profösürü babası Cihan ve Avukat annesi Aylin'in vicdanlarını sorgulatan dizi ne yazık ki reytinglerde beklenilen etkiyi yaratmadı.   

Behzat Ç. ile yakaladığı başarıyı daha sonra bir daha yakalayaman Erdal Beşikçioğlu'nun Kağıt Ev dizisi de olmadı. Kağıt Ev dizisinin finali kesinleşti. 

Kağıt Ev dizisi Pazartesi akşamları Yasak Elma'nın bitmesine rağmen istenilen reytingleri elde edemedi. Final kararı çıkan dizi başarılı oyuncuları için bir ay daha devam diyecek. Ancak Kağıt Ev dizisi Haziran ayında ekranlara veda edecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@