2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı!

2 dizi daha final yapıyor. Televizyonda görülmemiş final haberleri geliyor. En son Maraşlı ve Savaşçı final haberiyle kahrolan sektör, FOX TV ve Star TV dizileri de final kararı alması hayranlarını üzdü!

Dizi Haberleri 03.06.2021 - 12:13 03.06.2021 - 12:13 Berkay Keskin

2 Diziden daha final kararı. Yayınlandığı günler bir türlü istenileni veremeyen Star TV ve FOX TV sevilen dizileri final kararı aldı. Star TV ve FOX TV Ani final kararıyla çok konuşuldu. Hem Star TV hem FOX TV resmen dizi kalmadı.

Sefirin Kızı, Baraj, Mucize Doktor, Savaşçı, Maraşlı gibi bitmesinin imkansız olduğu düşünülen diziler ard arda final kararı almıştı. Tarihin en yüksek reytingleri alan dizileri bu sezon final yapıyor. Reyting nedeniyle biten diziler gibi senaryosu biten Çukur ve Baraj gibi diziler yüksek izlenmelerine rağmen final yapmıştı. Televizyonda resmen dizi kalmasa da iki diziden daha final kararı geldi.

Kefaret final yapıyor!

Dün savaşçı dizinini final kararı alması ardından Kefaret dizisi final kararı aldı. Yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan'ın oturduğu, senaryosunu Mahinur Ergun'un kaleme aldığı, Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı Kefaret dizisi final kararı aldı.

FOX TV isyan ettirdi!

Baraj ve Mucize Doktor gibi dizilerin bitmesi ardından Savaçşı dizinin final kararı alması sonrası FOX TV izleyici isyan etti. Savaşçı dizinin bitmesinde etkili olan Kefaret'te pazar gününe mutlu bitiremedi. Kefaret final kararı Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat bildirildi. 

Dün Maraşlı Alina Boz aldığı haber gibi bugün Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat alınan haberle çok üzüldüğünü ifade etti!

Akrep final yapıyor!

Star TV sevilen dizisi Akrep final kararı aldı. Akrep dizisi haftaya ekranlara gelecek bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Zor günde ekranlara gelen Akrep dizisi reytinglere yenildi ancak Star TV Çok arkasında durdu. Bu sebeple Akrep güzel bir finalle hikaye tatlıya bağlanacak ve sevilen dizi final yapacak.

Kağıt Ev ve Menajerimi Ara bitebilir!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı Menajerimi Ara yaz aylarında devam etme kararı almıştı. Ancak Menajerimi Ara düşük reytingler nedeniyle Ağustos ayında final yapacağı konuşuluyor.

Kağıt Ev Haziran sonu bitebilir!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu, başrollerini; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş yer aldığı Kağıt Ev dizisinden üzen haberler geliyor. Kağıt Ev final yaparak ekran macerasını tamamlayabilir diziler arasında yerini aldı.

Kağıt Ev, Menajerimi Ara ve Akrep dizilerin bitmesiyle Star TV Eylül sezonunda hiç bir dizisi devam edemiyor.

Masumiyet, Savaşçı, Mucize Doktor, Baraj, Sen Çal Kapımı ve Kefaret finaliyle FOX TV çok dizi kalmadı ve yeni yapımlara gün doğdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@