Antalyaspor Fenerbahçe maçı bitti, ancak pozisyonları bitmedi. Antalyaspor Fenerbahçe maçında Fenerbahçe'ye verilen penaltı doğru mu? Antalyaspor Fenerbahçe maçının 84.

Antalyaspor Fenerbahçe maçı bitti, ancak pozisyonları bitmedi. Antalyaspor Fenerbahçe maçında Fenerbahçe'ye verilen penaltı doğru mu? Antalyaspor Fenerbahçe maçının 84. dakikasında Perotti yerde kaldı ve hakem penaltı noktasını gösterdi. Kimi sporseverler bu pozisyon penaltı olması imkansız derken, kimisi pozisyon öncesi offside olduğunu dile getiriyor.

Perotti pozisyonu penaltı değil yorumları!

Türk futbolunda bir maç bitmesin ki ardından poziyon tartışılmasın. Perotti'nin yerde kaldığı pozisyonda penaltı kararı gelmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Karar çok yanlış, buna penaltı dersen ligde her maçta 20 penaltı çıkan diyen yorumcular bulunuyor ancak asıl tartışma da bu değil!

Fenerbahçe'nin kazandığı penaltı öncesi offside var mı?

VAR'dan isyanlar gelmeye başlayınca yayıncı kuruluş çok kısa bir süre pozisyon öncesi offside olmadığını gösterdi. Ancak görüntü çok kısa ekrana geldi.

Bahattin Şimşek'e Fenerbahçeliler tepkili!

Antalyaspor'dan gelen tepkiler gibi Fenerbahçe'den Bahattin Şimşek'e tepkiler var. VAR'a gidip Serdar Aziz'e verilmeyen penaltı, Sinan'ın atılması gibi kararları da Fenerbahçe'lilerden tartışılıyor.

Antalyaspor Fenerbahçe maçında cisse ofsayt mı? top dışardan mı çevrildi gibi sorular günlerce konuşulacak.