2 Kişi Tutuklandı: Hayvanat Bahçesinden Geyikleri Kaçırıp Yemişler….

Türkiye, hayvana şiddet ve hatta istismar haberleri ile zaman zaman gündeme geliyor. Ancak bu defa yaşanan olay çok daha farklı.

Güncel 18.03.2021 - 18:18 04.05.2021 - 04:20 İlan35

Türkiye, hayvana şiddet ve hatta istismar haberleri ile zaman zaman gündeme geliyor. Ancak bu defa yaşanan olay çok daha farklı. Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde bir fabrikaya ait hayvanat bahçesinde, geçtiğimiz günlerde geyikler otlaması için fabrikanın arkasındaki araziye çıkarıldı ancak bunun ardından geyikler kayboldu. Fabrika yetkilileri olayın aydınlatılması için jandarmaya haber verdi ve bölgede geniş çaplı arama başladı. Jandarma kayıp geyiği bulmak için görgü tanıklarını dinlemenin yanı sıra, güvenlik kamerası görüntülerini de inceledi. Bunun ardından jandarma, 2 kişinin geyiği kaçırdığını tespit etti.Geyiği kaçırdıktan sonra silahla vurup yemişler!


Jandarma tespit ettiği iki şüpheli C.A ve M.B.’yi bulundukları adreste gözaltına aldı. Şüpheliler polisteki sorgularında geyiği kaçırdıktan sonra, silahla vurarak öldürdüklerini ve bunun ardından kesip yediklerini söyledi.


Adliyeye sevk edilen iki kişi, çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı ve cezaevine gönderildi. 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@