İhtiyaç kredisi son zamanlarda acil Para ihtiyacı olan vatandaşlar için oldukça önemli olmaktadır. Nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlar bankaların yapmış oldukları kredi kampanyaları ile birlikte 50 bin TL ve altında nakit ihtiyaçlarına gelir belgesiz olarak giderebiliyor. Vakıfbank başlatmış olduğu bu kampanya sonrasında 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onayı vereceğini açıkladı. VakıfBank'ın anlaşmış olduğu bu kredi kampanyası sonrasında Denizbank ve İş Bankası da bankalardan kredi alacak olan kişilere gelir belgesiz 50.000 TL vereceğini duyurdu. Sizlerde bu bankalar üzerinden başvuru yaparak hemen işlem yapabilir Kredi kullanarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 

VakıfBank

Ülkemizin kamu Bankası olan Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların araştırmaları sonrasında her zaman ilk tercih edecekleri bankaların başında gelmektedir. Bunun sebebi ise kamu Bankası olması ve düşük faiz oranları ile kredi vermesidir. Sizlerde Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giderek yapacağınız başvurularda ise banka genel müdürlük ona yılı değil şube onaylı olarak Kredi vereceği için başvuru yaptıktan 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. 

va5-10

İş Bankası ve DenizBank

Kredi kullanmak istiyor kişiler eğer Vakıfbank üzerinden onay alamadıysan İş Bankası ve Denizbank üzerinden verilen gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Banka hesabı olması durumunda İşCep uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat Kredi başvurusunda bulunabilir. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın sms kredi başvurusu ile birlikte 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler sms ile işlem yapmak istiyorsa kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 3280 numarasına mesaj  gönderebilir. 5 dakika içerisinde sizlere gelecek olan cevap ile birlikte en yakın DenizBank şubesine giderek Kredi başvurusunu tamamlayabilir ve onaylanan tutarı hesabınıza yatırabilirsiniz.

Denizbank bir İş Bankası ayrıca kendi banka şubelerinden ve kendi resmi internet siteleri üzerinden de kredi başvurusu alıyor.