İstanbul’un en önemli kültür varlıklarından biri olan Beyoğlu’ndaki Atlas sineması, 2 yıl süren tadilatın ardından açılacak. İstiklal Caddesi’nde bulunan ve birçok İstanbullunun bildiği Atlas Sineması, 2 yıl süren bir restorasyon çalışmasının ardından kü

İstanbul’un en önemli kültür varlıklarından biri olan Beyoğlu’ndaki Atlas sineması, 2 yıl süren tadilatın ardından açılacak.


İstiklal Caddesi’nde bulunan ve birçok İstanbullunun bildiği Atlas Sineması, 2 yıl süren bir restorasyon çalışmasının ardından kültür dünyasına kazandırıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, konuyla ilgili açıklamasında “Her aşamasını büyük bir titizlikle takip ettik ve aslına uygun olarak restore ettik. Tarihi Atlas Sineması'nın kapılarını yaklaşık iki yıl süren çalışmalarımızın ardından İstanbul Sinema Müzemiz ile birlikte açıyoruz” dedi. 

Havalimanı'nda Yerli Yabancı Turistler Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu! Havalimanı'nda Yerli Yabancı Turistler Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu!


Bakanlık, Beyoğlu Kültür Yolu Projesi kapsamında Atlas Sineması’nın yanı sıra, İstanbul Sinema Müzesi’nin de açılacağı ve açılığın, Erdoğan’In katılımı ile yapılacağını belirtti.