20 Aralık burç yorumları. 20 Aralık 2019 Cuma Günlük burç ve astroloji yorumu.

20 Aralık burç yorumları. 20 Aralık 2019 Cuma Günlük burç ve astroloji yorumu. Merakla beklenen 20 Aralık Burç Yorumları geldi. 20 Aralık 2019 Günlük Burç ve astroloji uzmanı ne diyor. Sizler için 20 Aralık Akrep, Koç, Kova, Terazi, Boğa, Aslan, Yengeç ve Oğlak burçlarını hazırladık. İşte 20 Aralık Günlük burç ve astroloji yorumunuz.20 Aralık Burç YorumlarıMerakla takip edilen günlük burç yorumları hayatınıza dair detayları aydınlatmanızı yardımcı olmaya devam ediyor. Astroloji uzmanları tarafından 20 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 20 Aralık burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Venüs’ün etkileri neler olacak? İşte detaylar…20 Aralık 2019 Burç ve Astroloji yorumu!Aralık ayının sona ermesine günler kala gökyüzünde de hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Güneş, toprak grubu burçlarından Oğlak’a geçiş yaptı. Ocak ayına kadar sürecek olan bu hareket tüm burçları yakından ilgilendiriyor. Zira, Güneş’in etkisiyle Oğlak burcunun özellikleri kendisini hissettirmeye başlıyor. Bu süreçte sorumluluk duygusu öne çıkıyor. Ayrıca, hayatınıza dair radikal kararlar almaya meyilli olacaksınız.20 Aralık burç yorumlarını sizler için derledik. Su grubu burçları Akrep, Yengeç ve Balık cephesinde sosyal hayat ve iletişim konuları öncelikli olacak. Balık burçları ilişkilerinde daha fazla sorumluluk almaya başlayacaklar. Ayrıca, ilişkilerini resmiyete dökmek isteyenlerde Jüpiter tarafından destekleniyor olacak. Bu süreçte en çok sıkıntıyı Akrep burçları yaşayabilir. İletişim sorunları nedeniyle çevrenizdeki insanlarla aranızda tartışma çıkabilir. Alınganlıkların artacağı, hırsın öne çıkacağı ve kendi kabuğunuza çekilme ihtiyacı hissedeceğiniz bu dönemde fevri davranmamanız yararınıza olacaktır. Toprak grubu burçları Boğa, Oğlak ve Başak cephesinde yeni kariyer planları göze çarpıyor.Oğlak burçları çalışkanlıkları ve sorumluluk alma bilinçleri sayesinde kariyerlerinde yeni basamaklar tırmanmaya başlayacak. Farklı bir iş koluna yönelme ihtimalleri de bulunuyor. Geleceğe yönelik adımlar atmak isteyen Başaklar içinse hayatlarında önemli bir viraj belirecek. Statülerini yükseltmek istiyorlarsa; ki Oğlak etkisiyle bu yöndeki çabaları yükselmeye başlıyor, doğru zamandasınız. İşinizi önceliğiniz haline getirdiğiniz taktir de daha rahat edeceksiniz. Uyku problemleri yaşamanız muhtemel görünüyor. Daha düzenli ve sağlıklı bir hayata geçmek için net kararlar almalı ve hayata geçirmeye çalışmalısınız.

KOÇ BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

 


İş hayatınızda önemsediğiniz bir konuşma sizi tahrik edebilir veya kimsenin sizden beklemediği şekilde size ters gelen konularda ani çıkışlarınız olabilir. Maddi konularla ilgili üstlerinize taleplerinizi kabul ettirebilirsiniz. BOĞA BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

  

Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamak istiyorsanız bugün çok uygun değil fakat sizin içinizde esen fırtınaları anlamak mümkün değil. Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor. Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçek. 

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları


İKİZLER BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

 

Ortaklaşa işlerinizde duyacaklarınız, görüşmeleriniz, anlaşmalarınız sizi gruplar içersinde biraz da tedirgin şekilde harekete geçirecektir. Güneş oğlak burcuna geçiyor. Ortaklaşa işler, başka kaynaklarla sağlayacağınız bağlantılar size kalıcı işler, ortaklıklar getirebilir. 

  

YENGEÇ BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

  

İlişkilerinizde duyacaklarınız, konuşmalarınız, karşınızdakilerin fikirlerini öğrenmenizle birlikte bağımsızlık isteğiniz tetiklenebilir veya size otorite gelen konularda ani çıkışlar yapmanıza sebep olabilir. Güneş oğlak burcuna geçiyor. İlişkilerle yoğunlaşacağınız bir dönem olacaktır. ASLAN BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 

Çalıştığınız işler, konular, şartlarla ilgili konuşmalar, görüşmeler sizi planlarınızı bireysel yapmanıza sebep olabilir. İş veya toplumsal hayatınızdaki faaliyetlerle maddi anlamda size kalıcı kaynaklar elde edebilirsiniz.BAŞAK BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

 

Kendinizi göstermek istediğiniz konularda, düşüncelerinizi ifade ederek, isteklerinizin ardındaki gücünüzü ortaya koyarak kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bireysel olarak kendinizi gösterme isteğiniz, bağlı olduğunuz konular ve kişilerden özgürleşme isteğinizi beraberinde getirebilir. Güneş oğlak burcuna geçiyor. Kendinizi ön planda tutmaya başlayabilirsiniz bu dönemde. Kendi zevkleriniz, hobileriniz, varsa çocuklarınızla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. TERAZİ BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

 

Evinizde, ailenizde veya yaşamsal alanınızdaki konuşmalar, disiplin gerektiren durumlar olabilir. İlişkilerinizde kendinizi başkalarına bağlı olmadığınızı hissetmek yaşamınızdaki kişilere kendi kurallarınızı uygulamanıza sebebiyet verebilir. Ortaklaşa işler, yatırımlar, resmi konulardaki faaliyetlerinizde kendi düşündüğünüz tarzda uygulamalarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Güneş oğlak burcuna geçiyor.AKREP BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım) İşleriniz, çalıştığınız şartlardan bağımsız kalma isteğiniz ilgilendiğiniz konular veya yakın çevrenizdeki faaliyetleri düzenlemeniz, kendi kurallarınızı koymak için adımlar atmanıza sebep olabilir. İlişkilerinizde değişimler isteyebilir veya yeni gruplara girerek yakın çevrenizi, kendinizi ortaya koyacağınız konularda değişimleri gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Güneş oğlak burcuna geçiyor.  YAY BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

 

Özel zevkleriniz, varsa çocuklarınız, ortaya koymak istediğiniz bağımsız ve bireysel faaliyetler maddi konularda kendinizi düzenlemenize, bütçenizi organize etmenize sebep olabilir. Çalıştığınız konular veya şartlarla ilgili harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili fırsatlar da harekete geçtiğinizde, sizi maddi anlamda destek olacak, prestijli konuma getirebilir. OĞLAK BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak) Eviniz, aileniz veya yaşamsal koşullarınızdaki değişimler, bağlılıklarınızın değişimi kendinizle ilgili de değişimlere sebep olabilir. Kendinizi bir disiplin içersinde daha konstre olduğunuz konularla ilgili ifade etmek isteyebilirsiniz. Hayata bakışınızdaki değişimler, çevrenizle paylaşmak istediğiniz konularla kendinizi ortaya koymanız, bireysel zevklerinizi ve yeteneklerinizi ön plana çıkartacaktır. KOVA BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)Yakın çevrenizden, ilgilendiğiniz konularda sizi bireysel harekete zorlayan şartlar olabilir. Kendinize vakit ayırıp isteklerinizi planlamanız önem taşıyor. Kendinize bir düzen getirme isteği içersinde olabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde başka kaynaklarla ilgili fırsatlarınız oldukça fazla ve de kendi isteklerinizi, yaşamınıza dair yapmak istediklerinizi elde etmek için planlar hazırlıklar yapacaksınız.BALIK BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

 

Maddi konulardaki değişimler ve bireysel kaynaklar sağlama isteğiniz gruplar içersindeki konumunuzla ilgili harekete geçmenize sebep olabilir. Gruplar içersinde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi anlatacağınız bir düzen kuracağınız ilişkiler geliştireceksiniz. İlişkide bulunduğunuz kişiler sizin için destek olacak varlıklı kişiler veya yabancılar olabilir.