{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1606813118524","source":"other","origin":"gallery","sources":["330853227010211","328939070060211","333114580013211"]}

20 Aralık Pazar günü günlük burç yorumlarını merak edenler hemen araştırmaya başladı. Günlük burç ve astroloji yorumunu merak edenler ve gezegenlerin hareketlerinden nasıl etkileneceğimi öğrenmeyen isteyenler bu habere ! Gezegenler bize söylüyor ? Yeni ayın hemen ardından gezegenler ve gezegenlerin hareketleri bizlere neler söylüyor ? Gezegenlerin hareketleri, dünyanın konumu burçları nasıl etkileyecek ? Hangi burç nasıl etkileniyor ? Uzman astrologlardan günlük burç yorumları belli oldu. Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları.

Şu anda yaşadığımız tutulma 6 ay etkili olacak. Bu uzun süren tutulma ile heyecan dolu bir 6 ay bizi bekliyor demek. 2021 yılının ilk 6 ayında yaşayacak olduğumuz tutulma ile sakinlik kelimesinin pek kullanmayacağız. Heyecan dolu bir 6 ay hepimizi bekliyor. Bu 6 ay içerisinde hepimiz için pek çok gelişme ve değişim yaşanacak. Bazı burçları olumlu anlamda etkilerken bazı burçları ise olumsuz etkileyerek etkisi altına alacak. Bu tutulmadan sağ sağlim çıkabilmek için iç huzurumuzu korumaya çalışmalıyız. Boş vakitlerimizde sakin kalmaya çalışarak uzun sürmese bile kısa kısa ama sık sık meditasyon yöntemlerini denemeliyiz.

Yay burcunun girişimci enerjisi tüm burçları olumlu yönde etkilerken Satürn'ün dünyaya karşı hareketi ve diğer gezegenlerle arasında bağ sayesinde öğrenmeye açık olduğumuz bir hafta bizi bekliyor. Bu hafta her anlamda öğrenmeye açığız. Hem eğitim, hem iş, hem duygusal hem de hayat tecrübesi açısından pek çok öğrenebileceğimiz bir hafta bizi bekliyor. Bu öğrenmeye açık ve öğrenme dolu haftayı en iyi şekilde değerlendirirsek, bu haftadan bir karlı çıkarız. Ayrıca bu hafta öğreneceğimiz şeyler önümüzdeki 6 ay etkisi sürecek olan tutulma döneminde de çok işimize yarayacak.

Bu hafta yapmamız gereken şeyler bir anda önümüze çıkabilir. Ve bir anda çıkan işler karşısında neye uğradığımızı şaşırabilir ve zamanı yönetmekte zorlanabiliriz. Zamanı yönetmeye çalışırken ekstra enerji sarf edeceğimizden, haftanın sonunda kendimizi çok yorulmuş hissetmemiz çok normal. Bu hafta acele etmemeyi, her şeyin zaman içerisinde akışında güzel olacağını kendinize sık sık hatırlatmanız da fayda var. Hatta bir not kağıdına yazıp gözünüzün önünde bir yerlere bu not kağıdını koyabilirsiniz. Belki de telefonunuza bir hatırlatma bile yapabilirsiniz. Acele etmemeyi hatırlatmak ve bunu gününüze yansıtmak inanın çok işinize yarayacak.

Yükselen Koç ve Koç Burcu:

Önümüzdeki hafta bolca yeni insan ile tanışacak bolca yeni farklı fikir edineceksiniz. Yeni kurulan arkadaşlıklar size birçok kapı açacak. 20 Aralık Pazar günü sosyal medya üzerinden iletişime geçeceğiniz bir arkadaşınız ile hiç ummadığınız bir başlangıca adım atacaksınız. Attığınız bu adım hem işinize hem hayallerinize giden yolda sizi destekler nitelikle olacak.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu:

Bu hafta parasal konular sizin ilgi odağınız olacak. 20 Aralık Pazar günü başlayacak olan iş yoğunluğu tüm hafanın fragmanı şeklinde diyebiliriz. Bugün ailenizle bolca vakit geçirip yeni haftaya başlamadan önce stres atmalısınız çünkü parasal açıdan epey düşüneceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu:

Bugün eşiniz veya sevgilinizle heyecanlı gelecek planları kurmaya başlayacaksınız. Kurulan bu planların büyük bir kısmı yaz aylarında gerçekleşecek olsa da, bugün parteriniz ve sizin hayal kurmak için uygun gününüz. Haftaya başlamadan önce not etmeniz gereken bilgileri not almayı unutmayın yoksa hafta ortasında karşınıza çıkabilir.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu:

Geçmişte yaşanan tüm sorunları arkanızda bırakmaya karar vereceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Bugünden itibaren gözünüzü geleceğe çevireceksiniz. Yanınızdaki insanları tekrar bir gözden geçirmenizde fayda var. Sizi seven insanı elinizin tersiyle kendinizden uzaklaştırdığınız için pişman olabilirsiniz. Yakın geçmişteki ilişkinize geri dönmek gündeme gelebilir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu:

Şans oyunu oynamanızı önerdiğimiz bir gün bugün. Şansınız oldukça açık. Ailenizle güzel ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Bugün alacağınız bir telefon ile yakın geleceğe bir seyahat planı yapabilirsiniz. Gideceğiniz seyahatte biriyle tanışacaksınız. Bu kişi hayatınızda çok büyük bir role sahip olacak.

Yükselen Başak ve Başak Burcu:

Bugün alacağınız bir karar ile önümüzdeki 3 seneyi etkileyecek bir hamle yapabilirsiniz. Ailenizden birinin yaşadığı sağlık sorunları yakın zamanda ortadan kalkacak. Bugün aileniz ile telefonda uzun bir konuşma yapabilir ve bu uzun telefon konuşmasının sonucunda haftanız çok enerjik geçebilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu:

Bugün kendinizi duygusal açıdan tutarsız hissedebilirsiniz. Dengesizlikler sizi tedirgin etse de bugün yaşayacağınız duygusal dengesizlik size iyi ve farklı hissettirecek. Çok yakın bir arkadaşınız ile bir iş kurma girişimi için aranızda telefon konuşması geçebilir. Kuracağınız bu iş sizi çok iyi yerlere getirebilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu:

Pazartesi günü yaşayacağınız heyecanın etkisini bugünden yaşamaya başlayabilirsiniz. Önceden planladığınız bir iş planınız değişebilir. Bu değişikliğe başta tepki gösterseniz de uzun vadede baktığınızda sizin için daha iyi olduğunu göreceksiniz. Alacağınız bir karar tüm ailenizi etkileyecek.

Yükselen Yay ve Yay Burcu:

Bu hafta yapmayı planladığınız bir seyahatiniz varsa iptal etme durumunuz olabilir. Bu hafta şehir değişikliği yapmayı düşünüyorsanız kararınızı değiştirebilirsiniz. Evde kalmak, sakinlik size çok daha iyi gelebilir. Eski bir sevgili ya da arkadaştan gelen bir mesaj veya arama ile gününüz değişebilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu:

İsteklerinizde değişim yaşarken karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. Bencillik ne size ne de karşınızdaki iyi gelmeyecek. Bugün yapacağınız bir arama ile uzun süredir konuşmayı planladığınız bir konuyu halledebilirsiniz. Bu konuyu halletmek ve açıklığa kavuşturmak size çok iyi gelecek.

Yükselen Kova ve Kova Burcu:

Hayatta karar vermekten ve adım atmaktan korkmayın çünkü yaşanılan olaylar beklemediğiniz şekilde lehinize sonuçlanabilir. Bugün atacağınız bir adım veya alacağınız bir karar ile önümüzde 3 sene içinde kafanız daha rahat olabilir. İş konusunda aklınıza takılan konuları patronunuz ile konuşmanız size iyi gelecektir.

Yükselen Balık ve Balık Burcu:

Uzun süredir beklediğiniz bir haberle, maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeler olumlu sonuçlanacak. Bugün partnerizle uzun süredir çözemediğiniz bir konuyu konuşacak ve açıklık getireceksiniz. Bu konuşma ikinize de çok iyi gelecek. Bu hafta ailesek bir konudan dolayı canınız sıkılabilir.