20 bin TL ila 75 bin TL Arasında Sadece Kimlikle Kredi Verilecek! Pandemi Döneminde Kolay Kredi Paketleri

Tc Kimlik numarası ile anında kredi çekebiliyorsunuz! Bankaların kredi limitleri çok sayıda faktöre bağlı olarak değişiklik gösterirken bu hususta en önemli nokta bankaların duyurduğu koşullar oluyor.

Ekonomi 19.05.2021 - 23:39 19.05.2021 - 23:42 Berkay Keskin

Tc Kimlik numarası ile anında kredi çekebiliyorsunuz! Bankaların kredi limitleri çok sayıda faktöre bağlı olarak değişiklik gösterirken bu hususta en önemli nokta bankaların duyurduğu koşullar oluyor. Yüksek limitli olarak kredi vereceğini duyuran bankaların bu kredi fırsatlarını sizler için derledik. Ekonomik olarak zor günler zaman zaman bütün vatandaşlarımızın başına geliyor. Hastalık, eğitim ve acil ulaşım gibi sebeplerden dolayı nakit ihtiyacı doğuyor. Pandemi döneminde bankalardan kolay kredi fırsatlarının tüm detayları haberimizde sizlerle...

Bankalar tarafından daha önce planlanmayan ihtiyaçlara yönelik farklı alanlarda kullanılabilen krediler sunuluyor. Bankaların kredi limitleri çok fazla sayıda etkene bağlı olarak değişiklik gösterirken burada en önemli nokta, bankaların açıkladığı koşullar. Bankalar tarafından her müşteriye aynı faiz oranlarında sunulmasa bile duyurulan bir faiz oranı mevcuttur. Bu faiz oranlarına ilişkin bilgiler zaman zaman lazım olabilmekte, kredi çekmek isteyen vatandaşlara yol göstermektedir.

Garanti BBVA 100.000 TL Kredi Fırsatı

Çok yüksek limitler ile ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen müşteriler için bir seçenekte Garanti BBVA oluyor. BDDK'nın son vade düzenlemesinden sonra 36 ay vade fırsatı ile ihtiyaç kredisi sunan Garanti BBVA, müşterilerinin 100.000 TL'ye kadar bulunan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kimliğiniz ile ve gelir belgesi ile Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

QNB Finansbank 70.000 TL Kredi Fırsatı

QNB Finansbank müşterilerine 70.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. 3 ay ödeme erteleme fırsatı sunan banka müşterilerine toplam da 3 senelik bir ödeme planı çıkıyor. QNB Finansbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kredi başvurularını banka şubeleri aracılığıyla yapabiliyorlar.

İş Bankası'ndan 50.000 TL'ye Varan Anında Kredi Fırsatı

Ülkemizin en köklü bankalarından olan İş Bankası, müşterilerine iki farklı ihtiyaç kredisi sunuyor. 50.000 TL'ye varan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için anında kredi fırsatı sunan banka, bu kredi için esnek ödeme seçeneklerini de müşterilerine sunuyor. En fazla 36 ay vade fırsatının bulunduğu bu kredi kampanyasında 3 ay erteleme fırsatı da bulunuyor.

Ön Onaylı Kredi

Piyasada adı sıkça geçen cep kredi, kolay kredi, 5 dakikada kredi, anında kredi adı altında kampanya gerçekleştiren banka ile özdeşleşen krediler ön onaylı kredi başvuruları olarak tabir edilmektedir. Ön onaylı olan kredilere SMS, telefon bankacılığı, internet, ATM ve interaktif sesli yanıt sistemi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Bankalar tarafından bu kanallar aracılığı ile toplanan kredi başvuruları sonrasında talepte bulunan vatandaşların evrakları teslim etmesiyle banka şubeleri tarafından onaylanıyor.

Yaptığınız başvuru sonrasında tarafınıza olumlu bir geri dönüş yapılmış olması, bankanın size kesin olarak kredi vereceğini onayladığı anlamına gelmiyor. Burada bankalar teknolojiden faydalanarak, bankalar arasında oluşan ortak veri tabanı sayesinde başvuruda bulunan müşterilerin bilgilerine ulaşarak kredibilitesini öğreniyor ve kredi için uygun olup olmadığını tespit ediyor. Asıl sorun ise burada başlıyor. Bunları yaparken kredi çekmek isteyen müşterilere kredi hazırmış gibi bir algı oluşturuluyor ancak bu hususta krediden faydalanmanız için onay verilmiş olmuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@