20 Ekim koç dolunayı burçları nasıl etkileyecek? 20 Ekim Koç burcunda Dolunay neler getirecek? işte 20 Ekim 2021 günlük burç yorumları…

20 Ekim Koç burcunda Dolunay saat 17.57’de gerçekleşecek. 20 Ekim Koç dolunayı burçlarda oldukça sert etkiler ve yaratacak ve bu hafta biraz sert geçecek. Bu dolunayda özellikle tamamlanmak Harekete Geçmek ve sonuçlandırmak gibi konular gündeme gelecek. Yani sert bitişler yaşayabilirsiniz. Bu hafta Koç burcunda Dolunay nedeniyle burçları da oldukça sert bir hafta bekliyor. Peki 20 Ekim koç dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Koç dolunayı etkisi ne kadar sürecek? 20 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve koç dolunayının etkileri haberimizde…

20 Ekim Koç dolunayı etkileri başladı. Özellikle 15 gün boyunca büyük değişimlere de hazır olmak gerekiyor. Koç burcu dolunayı değişim, tamamlanma ve sert bitişleri beraberinde getiriyor. Kişiler bu süreçte özellikle hedeflerini ve bu hedeflere ulaşmak için neler yaptığını sorgulayacak. Ciddi anlamda bir hayatınızı gözden geçirme söz konusu olabilir. Ayrıca koç burcu dolunayı sırasında bireysellik vurgusu öne çıkabilir her şeyi yapabileceğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Ancak yine de temkinli olmalı her şeye bodoslama atlamadan dikkatli ve risk almadan hareket etmelisiniz. Zaman zaman baskı altında olabilirsiniz Bu da beraberinde öfkeli ve çözümsüz bir ruh halini ortaya koyabilir.

Koç burcunun özellikleri olan aceleci ve düşünmeden fevri hareket etme İsteği de bugünlerde sizin üzerinizde olabilir. Sert tavırlar ani çıkışlar sert tepkiler de gün yüzüne çıkabilir. Bu süreçte öncelik olarak karşı tarafı düşünmeyi bir kenara bırakmaya başlayacaksınız orta önceliğiniz kendiniz olacaksınız bu nedenle hararetli ve tepkiye tepki durumları ile karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak. Dolunay her zaman iç dünyanızı etkileyen bir gök olayıdır. Üzerinizde yoğun ve karmaşık enerjiler hissedebilirsiniz içinizdeki fırtınaları dışa vurmaya başlayabilir. Bu Süreçte tahammülsüz ve sabırsız da olabilirsiniz. Peki koç dolunayı burçları nasıl etkileyecek? isterseniz tek tek burçların bu dolunaydan nasıl etkileneceğine daha detaylı bakalım. İşte 20 Ekim 2021 günlük burç yorumları…

20 EKİM 2021 KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Dolunay sizin burcunuzda meydana geliyor. Bu nedenle duygularınızda geçici bir Karamsarlık yaşayabilirsiniz. Ancak sürprizlere açık olun çünkü özellikle yolculuk ve yollarla ilgili şekiller sizi bekliyor. Gün içinde kararlarınızda istemediğiniz ve beklenmedik değişimler söz konusu olabilir. Şimdiden önlem almayı unutmayın.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

20 EKİM 2021 BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle son dönemlerde işinizle ilgili aşırı titiz davranıyor sorumluluklarınızı ihmal etmeden yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca Hata yapmaktan da çekinden bir yapınız var. Dolunay sırasında karşınıza birtakım sorunlar ve çekişmeler çıkabilir. Her ne kadar istemeseniz de kendimizi beklenmedik gerginliklerin içinde bulabilirsiniz.

20 EKİM 2021 İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Genellikle işinizde cesur davranıyorsunuz özellikle ortaklıklar söz konusu olduğunda görünüz hiçbir şeyi görmüyor. Ancak bugün Dolunay olduğunu unutmayın yeni başlangıçlar yapmak için yeni bir enerjiye sahip olsanız bile temkinli hareket edin.

20 EKİM 2021 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dolunay istek ve duygularınız konusunda size farklı değişimler getirecek. İnatçı bir yapınız var ama bunu genellikle baskılamayı tercih ediyorsunuz. Fakat dolunayla birlikte girdiğiniz tartışmaların içinde bu inatçı yalnız ortaya çıkabilir.

20 EKİM 2021 ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle duygularınız konusunda çekingen sinesi açığa vurmaktan korkuyor anlatmaktan çekiniyorsunuz. Dolunayla birlikte tedirginlikler çekinceler daha da artabilir ancak sonlandırmanız gereken konularda Bugünlerde karşınıza gelebilir. Kuşkucu yönlerinizi oldukça aktif fakat Çevrenizdeki insanlarla daha uyumlu olmak için bunları tarafına beniz gerektiğini unutmayın.

20 EKİM 2021 BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleneksel bir yapıya sahip olduğunuz için ikili ilişkilerde de bu her zaman ön planda oluyor. Bugün yine tartışmalar ve gerginlikler içinde olabilirsiniz isteklerinizle duygularımızla ilgili birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak Dolunay etkisinde olduğunuzu göz önünde bulundurarak fevri hareketler yapmaktan uzak durmamız da fayda olacaktır. Özellikle inatçı davranırsanız kaybetmek kaçınılmaz olur unutmayın.

20-ekim-koc-dolunayi-burclari-nasil-etkileyecek-20-ekim-2021-gunluk-burc-yorumlari-ve-koc-burcun-2

20 EKİM 2021 TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde yakın çevrenizle olan iletişim ve paylaşımlarınız pozitif yönde ilerleyecek. Bu da sizin enerjinizi arttıracak. Ancak zaman zaman dolunayın etkisi nedeniyle kendinizi biraz karamsar bulabilirsiniz. 15 gün kadar sürecek olan Dolunay etkilerinden benim zarar görmek istiyorsanız fevri davranışlardan uzak durmaya dikkat edin.

20 EKİM 2021 AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda düşünmeden harcama yaptığımız bir gün olacak ama biz sizi baştan uyaralım bu konuda biraz dikkatli olun yoksa sonrasında Çok üzülürsünüz. Yenilikler her zaman ilginizi çekiyor girişimci bir yapıya sahipsiniz fakat yeni işlemlere başlamak için Dolunay dönemi uygun bir zaman değil.

20 EKİM 2021 YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün olayların perde arkasında başka nedenler arayacağınız bir gün olacak. Ancak bunu yaparken nasıl noktadan uzaklaşıyorsunuz ve gerçeği kaçırıyorsunuz. Özellikle duygusal anlamda yaşadığımız takıntılar sizi biraz zorlamaya başlayabilir. Dolunay ile birlikte bitirmeniz gereken konuları tamamlayabilir artık bir sonuca vardırmak istediğiniz şeylere çözüm bulabilirsiniz.

20 EKİM 2021 OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi maddi anlamda güvende hissetmek istiyorsunuz bu da son derece normal. Yapacağınız çalışmalarda karşılıksız kalmayacak merak etmeyin. Ancak özellikle Dolunay döneminde yeni işlere başlamayı yeni adımlar atmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Eğer kemik ve diş gibi konularda kontrole ihtiyacınız varsa yaptırmayı ihmal etmeyin.

20 EKİM 2021 KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle Çevrenizde sizi tenkit Eda'nın yönlendirmek isteyen kişi sayısı oldukça fazla. Siz de kendinize zihinsel anlamda Bulunduğunuz ortamdan çok farklı bir noktada hissediyorsunuz. Sevgilinizle bugün beraber olma ihtiyacı duyabilirsiniz birlikte oturup bir durum değerlendirmesi yapmak isteyebilirsiniz.

20 EKİM 2021 BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle maddi anlamda son durum zamanlardaki durumunuz sizi yeni bir çalışma alanına yönlendirebilir. Daha fazla para kazanmak için daha farklı alanlarda çalışma yapmak isteyebilirsiniz. Fakat bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli detay Dolunay etkisinin olacağı bu günlerde düşünmeden adım atmamak olmalı.