ING Bank'ın düşük faizli taşıt kredisi ile sıfır veya ikinci el araç satın almak daha da kolaylaştı. Çünkü %1,54'den başlayan faiz oranları uygulanıyor. 200 bin TL kredi için geri ödeme planı haberimizde yer aldı. ING Bank taşıt kredisinde aranan şartlar...

Otomobil satın almak için kredi fırsatlarını değerlendiren pek çok vatandaş, bankaların tekliflerini incelemekte. Özellikle de bankaların düşük faiz ile sunduğu krediler daha fazla ön plana çıkıyor. Sıfır veya ikinci el otomobil satın alımlarında yüzde kaç faiz uygulanacak? 400 bin TL'ye kadar kredi sizleri beklemekte.

ING Bank'ta 200 bin TL'ye Düşük Faizli Kredi!

%1,54 faiz oranı ile 200 bin TL'lik kredi çekmek isterseniz bu mümkün. ING Bank araç sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunuyor. Geri ödemesi ise aylık 18.825 TL olacaktır. 225.899 TL toplam geri ödeme yapacaksınız. Kredi faiz oranının düşük olması nedeniyle ING Bank'ın kredi teklifini sizler de değerlendirebilirsiniz.

ingbankkredi

Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü

Sıfır ve İkinci Elde Faiz Oranı Değişiyor mu?

Sıfır otomobiller için kredi çekmeyi planlıyorsanız faiz oranları %1,54'ten başlamakla birlikte %1,94'e kadar çıkmaktadır. İkinci el araçlarda da aynı faiz oranları uygulanıyor. Dolayısıyla sıfır veya ikinci el fark etmeksizin sizler de vade sayısına göre değişen düşük faizden faydalanabilirsiniz. Gerekli belgelerle birlikte başvuru yapmanız şarttır. TC kimlik ve gelirinizi kanıtlayan bir belge ile başvuru yapmanız beklenmekte.