20.000 TL Faizsiz Kredi Desteği Kamu Bankalarından Verilecek, Duyuru Yapıldı

20.000 TL Faizsiz Kredi Desteği Kamu Bankalarından Verilecek, Duyuru Yapıldı. Son dakika haberine göre uygun kredi verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 17.09.2021 - 19:19 17.09.2021 - 19:21 Vural Pars

20.000 TL faizsiz kredi kampanyası kamu bankalarından başladı. 20.000 TL'ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan kredi başvurunuzu banka şubesinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler Ziraat Bankası ve VakıfBank'ın yapmış olduğu faizsiz kredi kampanyalarını katılabilirler. Ziraat Bankası VakıfBank üzerinden faizsiz kredi almak istiyorsanız bu bankaların kurmuş olduğu katılım bankaları üzerinden hem bankacılık işlemlerinizi hem de kullanmış olduğunuz kredilerde faizsiz olarak işlem yapabileceksiniz. 

20 bin TL faizsiz şartlar nelerdir?

20.000 TL'ye kadar faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 36 ve vadeli ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak kredilerine kullanabilmeleri için bazı şartlara uygun olması gerekmektedir. Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanacak ve faizsiz işlem yapacak olan kişiler bankaların belirlediği şartlar dahilinde onay alabilirler. 20.000 TL ihtiyaç kredisi için faizsiz işlem yapacak olan kişilerin kredi notu 1200 ve üzerinde olması eğer bir iş yerinde çalışıyor ise 12 aydır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmekte. kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler ayrıca emekli ise emekli maaşlarını da Ziraat katılım Bankası veya Vakıf katılım Bankası üzerinde taşınması gerekiyor. Ziraat katılım bankasıyla Vakıf katılım Bankası üzerinden şartlara uygun olan kişiler başvurularını hızlı bir şekilde yapabilirler. 

20000-tl-faizsiz-kredi-destegi-kamu-bankalarindan-verilecek-duyuru-yapildi1

20 bin TL faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

20.000 TL'ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. 20.000 TL'ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken bankaların sizlere vermiş olduğu başvuru formunda eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor. 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ayrıca bankaların mobil uygulamaları üzerinden de bu kredileri kullanabilirsiniz. Ziraat katılım Bankası veya Vakıf katılım Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 20.000 TL kredilerde faiz yerine kar payı oranları ile kredi kullanacaklardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@