Son dakika: Sabah saatlerinde gelen duyuru ile birlikte, 20.000 TL kredi verileceği duyuruldu. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlarımız artık başvuru yaptıklarında anında onay alabilecekleri bankalardan işlem yapmak istemektedirler. Sizlerde anında onaylı kredi kullanmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar vereceğimiz bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Günümüzde artık para ihtiyacı olduğunda herkesin ilk tercih ettiği kurum bankalar olmaktadır. Bankalardan istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve şartlara uygunsanız başvuru yaptığınız gibi kredi kullanabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda anında 20.000 TL kredi başvurusu yapacağınız bazı bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Anında 20.000 TL Kredi Almak İçin Şartlar Nedir?

Anında 20.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun olmanız demek, daha önceden bir banka çalışması yapmış ve borçlarınızı düzenli ödemiş olmanız demektir. Yaptığınız önceki banka çalışmalarındaki ödemeleriniz düzenli ise bu sizin kredi notunuza etki edecektir. Kredi notu yüksek olan kişiler vereceğimiz bankalardan hemen kredilerini kullanabilirler. Eğer bankalarda sürekli gecikmeli ödemeleriniz varsa, icralık bir durumunuz varsa, sürekli başvuru yaparak olumsuz yanıt alıyorsanız kredi başvurunuz maalesef yine olumsuz olacaktır. Şimdi sizlere kredi notu 1200 ve üzerinde olanların başvuru yapacakları bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 20.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunsanız hemen kredinizi kullanacaksınız. Banka şubelerinden, resmi internet sitesinden ve SMS Atarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bankaya gitmeden ve oturduğunuz yerden ne kadar kredi alırım diye merak ediyorsanız, mesaj atarak hemen kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip Bireysel TC KİMLİK Aylık Gelir yazın ve 4411’e mesaj atın.

Bu durumda kredi başvurunuz yapılmış olacaktır. Kredi sonucu 5 dakika içinde gelir. Onay alırsanız, kredinizin onaylandığını görürsünüz. Bu onaylı limiti en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinden, evraklarınız ile kullanabilirsiniz.

Odeabank Anında 20.000 TL Kredi Başvurusu

Odeabank’ta anında kredi veren bankalardan birisidir. Bu bankadan da hemen onaylı olarak kredi kullanabilirsiniz. Bunun için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Banka müşterileri internet bankacılığına girerek 36 ay vadeli 20.000 TL kredi başvurusu yapabilir, onay alması halinde de hiçbir şekilde bankaya gitmeden kredilerini kullanabilirler.

kredi-54

Eğer banka müşterisi değilseniz bankanın SMS sistemine girip kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Nakit yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazın 8444’e gönderin. Bu şekilde kredi başvurusunu yapmış olacaksınız. Yarım saat içinde mesaj sonrasında sizin kredi sonucunuz gelecektir. Onay almanız durumunda bankanın müşteri hizmetleri sizi arayacak ve kredi kullanımını nasıl yapacağınızı soracaktır. Eğer kabul ederseniz, adresinize gönderilecek banka personeli ile kredinizi kullanabilir, yakınınızda bir banka varsa Odeabank şubesine giderek hemen onaylı limiti hesabınıza attırabilirsiniz.