200.000 TL Kredi Verilecek! Son Dakika! Bankalar 200 bin TL Kredi İçin Tek Şart İstiyor, Hemen hesaba geçecek. Sizlerde bankalardan 200 bin TL kredi alacaksanız, bu şartlara uygun olmanız yeter. Bankalardan 200 bin TL ve üzerinde kredi için ayrıca ipotek vermesi gerekiyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler, anında kredi imkanlarından faydalandıkları gibi ayrıca yüksek limitli kredilerde almak istemektedirler.

Genel olarak limit yetersiz olan kişilerin başvuru yaptıkları zaman ve limitlerini yükseltmek istedikleri zaman bankalar ipotek istemektedir. Sizde eğer 200.000 TL gibi yüksek limitli bir kredi almak istiyorsanız bankanın ipotekli kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Bankalardan ipotekli kredi kampanyasına katılıp, 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Her bankanın bu krediler için verdiği belirli bir kampanya vardır.

Ev ipoteği ile birlikte başvuru yaparsanız, kredi notunuz düşük olsa bile bu kredileri kullanacağınızı söylemek istiyoruz. Şimdi sizlere bu bankalar hangileridir, nasıl kredi başvurusu yapılır bunun hakkında bilgiler verelim.

Burgan Bank 200.000 TL İpotekli Kredi Başvurusu

Burgan Bank üzerinden 200.000 TL ipotekli kredi başvurusu yapacaksanız size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Burgan Bank şubelerinden sizin üzerinize olan veya başka birisinin üzerine olan bir gayrimenkulü ipotek ederek kredi kullanabilirsiniz. Burgan Bank üzerinden verilen bu kredilerde verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değeri önemlidir. Banka bu değerin P’sine kadar kredi kullandıracaktır. 300.000 TL olan bir değerli eve 200.000 TL kullanamazsınız. 150.000 TL’ye kadar sizlere ihtiyaç kredisi verilecektir. Alacağınız ihtiyaç kredisinde 36 ay vade yapacağınız için, banka sizin bu taksitleri ödeyecek gücünüzün olduğunu da görmek isteyecektir.

Odeabank 200.000 TL İpotekli Kredi Başvurusu

Odeabank üzerinden de 200.000 TL ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka sadece ev ipoteği kabul etmektedir. Verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kredi kullanacaksınız. Banka şubelerine giderek bu kredi için başvuru yapabilirsiniz. Odeabank 200.000 TL ve üzerinde alacağınız ipotekli kredilerde, diğer banka borçlarınızı da tek bir bankada toplamanız istenecektir. Eğer ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınız varsa, alacağınız bu kredi içinden ödemesini yapacaksınız. Banka 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak sizlere kredi imkanı tanıyacaktır.

maas-1-kredi

Şekerbank 200.000 TL İpotekli Kredi Başvurusu

Şekerbank üzerinden de 200.000 TL ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli olan veya çalışan kişilerin bu bankadan diledikleri kadar kredi alacaklarını söyleyebiliriz. Sizlerde eğer Şekerbank üzerinden işlem yapacaksanız, en yakın banka şubesine giderek ev ipoteğinizi verebilirsiniz. Banka verdiğiniz ipoteğe, kredi onayı aldığınızda bir ekspertiz gönderecektir. Bu gönderilen ekspertiz sonrasında banka ipotekli kredi başvurusu için size değerin yüzde 50’sine kadar kredi verecektir. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını Şekerbank’tan almaları, çalışan kişilerinde en az 3 aylık sigortası olması gerekmektedir. Banka uygun faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar sizlere ipotekli olarak kredi başvurusu yaptırmaktadır.