200.000 TL Tüketici Kredisi Kampanyası Başladı, İpoteksiz, Kefilsiz, Gelir Belgesiz 36 Ay Vadeli Ödenecek

200.000 TL Tüketici Kredisi Kampanyası Başladı, İpoteksiz, Kefilsiz, Gelir Belgesiz 36 Ay Vadeli Ödenecek. Bankalar birleşti ve kampanya yaptı. İşte detaylar...

Ekonomi 17.09.2021 - 15:21 17.09.2021 - 15:23 Vural Pars

Eğer bankalardan yüksek limitli kredi alacaksanız, bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Bu şartlardan birincisi düzenli bir gelirinizin olmasıdır. Çünkü kredi vadeleri 60 aydan 36 aya düştüğü için, daha yüksek oranda ödemeler yapabileceksiniz. Bu sebeple bir asgari ücretli çalışan kişi bu kredileri alamayacaktır. Bu durumda ipotek vermeniz gerekiyor.

Ama bankalar bazı müşterilerine ipoteksiz de kredi imkanı sunmaktadır. Sizlerde bu şekilde başvuru yapacaksanız, gelir durumunuzun düzenli olmasına ve kredi notunuzun yüksek olmasına özen gösteriniz. Aksi durumda düşük limitli onay alacaksınız. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz, bunun bilgilerini verelim.

Ziraat Bankası 200.000 TL kredi veriyor mu? Başvuru şartları nedir?

Kredi başvurusu dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk banka Ziraat Bankası olmuştur. Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı daha uygun faizlerle ve daha avantajlı kredi seçenekleriyle kredi vermektedir. Bu bankadan 200 bin TL tüketici kredisini ipoteksiz olarak alabilirsiniz. Bunun için bu bankadan maaş almanız gerekiyor.

Eğer maaş almıyorsanız, en fazla 100 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Maaş aldığınız banka şubesine giderek, 200 bin TL için başvuru yapabilirsiniz. Kredi değerlendirmesi yapılacak ve sizin bu krediyi ödeyebileceğinizi banka anladığında onay verecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, hemen kredilerini kullanacaklardır. Ziraat Bankası üzerinden kredi alacak kişilerin, 36 ay vade ve dilerse 6 ay ertelemeli olarak bu krediyi alacağını söyleyebiliriz. Başvuru sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.

200000-tl-tuketici-kredisi-kampanyasi-basladi-ipoteksiz-kefilsiz-gelir-belgesiz-36-ay-vadeli-ode11

Vakıfbank 200.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank’ta Ziraat Bankası gibi, kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kendi bankasından maaş almasını isteyecektir. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek, kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Vakıfbank 200 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Aldığınız maaşın 22 katına kadar ancak kredi alabiliyorsunuz. Buna göre maaşınızın yüksek olması ve 22 katı 200 bin TL olması durumunda kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden ayrıca banka borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere toplayarak bu kredileri alabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası 200.000 TL Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredilerinde en bonkör olan bankalardan birisidir. Başvuru yapan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte bu bankadan 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirler. Üstelik banka müşterisi olan kişiler, internet bankacılığını kullanarak daha hızlı bankaya gitmeden kredilerini kullanabileceklerdir. Kredi sonucu uygun olanlara banka 200 bin TL kredi vermektedir. Bu krediyi ayrıca size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek de kullanabilirsiniz. Bankaya giderken başvuru için gelir belgenizi vermeniz yeterlidir. Kimlik ve gelir belgeniz ile başvuru yaptığınızda banka hızlı değerlendirme yapacak ve size hemen sonucu verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@