Türkiye iş kurumu üzerinden birçok özel firma bünyesinde oluşan boş kadroları doldurmak için personel alımı ilanı yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan ilanlara göre 350'den fazla aşçı alımı yapılacağı açıklandı.

Lebon Pastanesi Kimin? Sahibi Kim? Kira Bedelini Ne Kadar? Kim Satın Aldı? Lebon Pastanesi Kimin? Sahibi Kim? Kira Bedelini Ne Kadar? Kim Satın Aldı?

Türkiye iş kurumu üzerinden birçok özel firma bünyesinde oluşan boş kadroları doldurmak için personel alımı ilanı yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan ilanlara göre 350'den fazla aşçı alımı yapılacağı açıklandı... İşte detaylar...Aşçı alımı yapacak yerler nedir?Arf tedarik hizmetleri,Gaziantep kutu ambalaj şirketi,Satıroğlu inşaat şirketi,Şahinoğlu tarım ürünleri,Abm makine,Yılmazlar profesyınle hijyen sistemi gibi firmalar aşçı alacak.Aşçı alımı yapılacak bölgelerden bazıları nedir?Mersin,Rize,İzmir,İstanbul,Gaziantep,Kocaeli,Sivas,Konya gibi bölgelerden aşçı alınacaktır.Aşçı alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?Aşçı alımı ilanlarına iş başvurusu sağlamak isteyen adaylar https://bit.ly/2FTespN adresi üzerinden aşçı ilanlarına ulaşabilir ve Türkiye iş kurumu (işkur) sistemine giriş sağladıktan sonra ilan detaylarından "başvur" butonunu kullanarak iş başvuru aşamasına geçebilirler.